• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивний комплекс "Стронг воркаут" Брав участь

Доданий
04.09.2020
Номер
138
Муніципальні проєкти малі

Ми розробили авторський проект будівництва вуличного воркаут комплексу, який враховує всі необхідні вправи для всіх груп м'язів та для всіх категорій населення. Родзинкою нашої пропозиції є те, що разом із авторським проектом воркаут комплексу буде долучена авторська он-лайн методика тренувань на відповідному сайті. Перехід на сайт буде здійснюватись через відповідний QR-code.

Автор проєкту
Бюджет
392 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
Металургійний район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Декілька років тому в громадських місцях багатьох міст стали з‘являтися безкоштовні спортивні майданчики для мешканців: воркаути, тренажери тощо. Використовуючи безкоштовне спортивне обладнання мешканці не отримують консультацій професійних тренерів щодо правильної експлуатації тренажерів, що призводять як до неправильного результату, так і до травмування взагалі. Ми розробили авторський проект будівництва вуличного воркаут комплексу, який враховує всі необхідні вправи для всіх груп м'язів та для всіх категорій населення. Родзинкою нашої пропозиції є те, що разом із авторським проектом воркаут комплексу буде долучена авторська он-лайн методика тренувань на відповідному сайті. Перехід на сайт буде здійснюватись через відповідний QR-code.За рахунок адресного користування сайтом комплексу ми можемо кількісно визначати та оцінювати періодичність кількість займающихся на воркаут комплексі.
Інновацією нашого проекту є поєднання методично вивіреного воркаут комплексу із адресним методичним програмним забезпеченням тренувального процесу.

Мета проєкту

Метою проекту є популяризація спорту та здорового способу життя серед мешканців міста, заняття фізичними вправами на свіжому повітрі, абсолютно безкоштовне користування тренажерами та авторською методикою тренувань, розроблених спеціалістами в сфері спорту та фізичного виховання, залучення всіх категорій населення до занять фізичною культурою і спортом.

Очікувані результати

Очікувані результати від реалізації проекту, поширення культури здорового способу життя серед молоді, надання можливості займатися тим мешканцям міста, які не мають змогу тренуватись у фітнес центрах, зміцнення здоров’я містян за рахунок фізичних вправ, залучення до тренувань всіх категорій населення , від молоді до людей похилого віку, розвиток і популяризація силових видів спорту.

План заходів з реалізації проєкту

1. Розробка програмного забезпечення.
2. Виготовлення воркаут комплексу.
3. Монтаж комплексу.
4. Офіційне відкриття воркаут комплексу «Стронгворкаут» за участі Почесного президента «Федерації стронгмену України» Вірастюка В.Я.

Фотографії