• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивний майданчик для всіх - від великих до малих Відхилений остаточно

Доданий
03.09.2021
Номер
133
Благоустрій мікрорайонів (малі)

"Спортивний майданчик для всіх - від великих до малих" - передбачає обладнання пустуючої території під сучасний спортивний майданчик та місця для відпочинку на перехресті вулиць Чарівна та Сергія Колачевського, Тернівського району, міста Кривого Рогу.

Автор проєкту
Бюджет
485 780 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
вул. Чарівна (Косигіна), 20, Кривий Ріг

Опис

Цільова аудиторія

Реалізація проєкту сприятиме покращенню умов для безпечного перебування на спортивному майданчику. Зокрема у його втіленні зацікавлені:
1. Діти та молодь мікрорайону;
2. Учні та студенти розташованих поруч навчальних закладів;
3. Мешканці прилеглих то території вулиць;
4. Всі небайдужі до здорового способу життя.

Проблема

Територія, на якій планується даний проєкт, знаходиться в дуже населеному мікрорайоні. Поруч розташовані такі навчальні заклади як: Криворізька загальноосвітня середня школа №45, Дитячо-юнацька спортивна школа №5, Криворізька загальноосвітня середня школа №27, Криворізький професійний будівельний ліцей та Криворізький навчально виробничий центр. Всі ці заклади та інших мешканців об’єднує одне - відсутність сучасного спортивного майданчику та зони відпочинку.
Більшість спортивних ігрових майданчиків, якими облаштовані навчальні заклади, на жаль, не відповідають сучасним вимогам суспільства, а іноді знаходяться в аварійному стані. Тому проблема облаштування таких майданчиків є пріоритетною задля підтримання у дітей та молоді здорового способу життя.
Також, знаючи мотивацію молоді та її образ життя, ми можемо стверджувати, що відсутність певної інфраструктури (навіть районної) призводить до криміногенної ситуації в цілому р-ні, та створює певні ризики потрапити у вечірній час під «веселу» компанію яка вживає алкоголь. При наявності спортивної інфраструктури є велика вірогідність того - що молодь всеж-таки буде надавати перевагу спортивним міроприємствам - тому що це сучасний тренд молоді у Європі.

Мета проєкту

Найголовніша мета проекту – зацікавити дітей та молодь різних вікових категорій в заняттях спортом та привити культуру активного та здорового відпочинку.

Завдання проєкту

Після реалізації проєкту на території цих вулиць з’явиться справжнє місце для активного відпочинку молоді та дорослих, збільшиться зацікавленість до спорту та здорового образу життя. Зникне необхідність вирушати в інші райони міста для пошуку комфортної зони відпочинку. Буде створене нове місце для проведення спортивних змагань серед розташованих поруч шкіл. Благоустрій даного місця підвищить естетичний вигляд території.

План заходів з реалізації проєкту

1. Розробка проекту спортивного майданчику.
2. Консультативні роботи з фірмою-підрядником.
3. Демонтаж старого обладнання та покриття на території будівництва.
4. Встановлення нової огорожі, нового обладнання та облаштування штучного покриття майданчику.
5. Урочисте відкриття спортивного майданчику.

Очікувані результати

Втілення в життя даного проєкту дасть можливість для фізичного розвитку дітей, підвищить інтерес до занять спортом молоді та всіх небайдужих. Старше покоління отримає можливість провести вечори в комфортному та затишному місці, яке буде обладнане за останніми технологіями.

Завдяки проєкту покращиться загальний благоустрій території мікрорайону та збільшиться потік охочих до занять спортом з близ-розташованих вулиць.

Спортивний майданчик та зона відпочинку буде доступна для всіх без винятку мешканців.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Співавтор

Сінькова Марина Олександрівна

Фотографії