• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«ІнфоПресЦентр «Дружба об’єднує» На реалізації

Доданий
29.08.2018
Номер
132
Освіта

Матеріально-технічне забезпечення
інформаційно-просвітницької діяльності органу самоврядування
КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» КМР.

Автор проекту
Ганна
Ганна Лісовська
Бюджет
142 310 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
Магістральна вулиця, Довгинцівський район, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Лісовська Ганна Миколаївна, Філімонова Тетяна Василівна, Левченко Ірина Миколаївна, Жмильова Дар'я Андріївна

Проблема

На разі технічне обладнання, яким користуються члени ІнфоПресЦентру, не відповідає сучасним вимогам, має низькі технічні параметри і обмежені можливості. Виставкове обладнання для поліграфічної продукції та фототехніка відсутні. Незважаючи на наявний попит, немає можливості в достатній якості і кількості тиражувати інформаційно-просвітницькі матеріали. Проект створений саме для вирішення цих проблем.

Мета проекту

Мета проекту - забезпечення сучасним технічним і виставковим обладнанням інформаційно-просвітницької діяльності органу самоврядування закладу. Головними завданнями проекту є впровадження інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління; поліпшення якості інформування, виховання та просвіти учасників освітнього процесу закладу; створення умов для оволодіння сучасними інформаційними технологіями; поліпшення якості конкурсних робіт вихованців журналістської та фото спрямованості, а також поліграфічної продукції; зростання зацікавленості, компетентності та рівня соціалізації вихованців ЦДЮТ «Дружба». Проект відповідає категорії «Освіта» і таким напрямам, зазначеним у пункті 3.6.2.8 Положення конкурсу «Громадський бюджет», як підтримка інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.

Очікувані результати

Короткотривалі результати: забезпечення технічним і виставковим обладнанням інформаційно-просвітницької діяльності органу самоврядування ЦДЮТ «Дружба» і поліпшення матеріально-технічної бази закладу в цілому. Перспективні наслідки реалізації проекту: - поліпшення якості інформування, виховання та просвіти учасників освітнього процесу закладу, а саме 33 гуртків, близько 1000 вихованців та їх батьків, 25 педагогів; - створення умов для оволодіння сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерними програмами вихованців гуртків «Фотокор», «Піксель», «Імпульс», «Юний редактор», «Школа лідерства», які і складають актив ІнфоПресЦентру; - зростання зацікавленості, компетентності та рівня соціалізації вихованців ЦДЮТ «Дружба»; - більш якісна організація та проведення заходів для дітей з літніх таборів, зокрема для дітей пільгових категорій; - активізація інформаційно-просвітницької діяльності закладу в межах внутрішніх проектів «Від джерел – до джерел» (з національно-патріотичного виховання) та «Виховуємо вміло» (з виховної та профілактичної роботи щодо безпеки життєдіяльності та правопорушень); - створення умов для технічного забезпечення розробки та презентації соціальних проектів на базі закладу і гуртків; - поліпшення якості конкурсних робіт журналістської та фото спрямованості; - зміцнення взаємодії та згуртованості учасників освітнього процесу; - реалізація можливості видання навчально-поліграфічної продукції закладу, зокрема газети «Джерело», інформаційно-просвітницьких бюлетенів, оголошень, фотографій для фотовиставок і презентацій тощо; - створення технічних умов для висвітлення діяльності закладу та культурно-масових заходів міського та районного рівнів, що проходять на базі ЦДЮТ «Дружба» (сайт, сторінка у Фейсбуці, фотобанк); - підвищення поінформованості та уваги місцевої громади щодо діяльності ЦДЮТ «Дружба». Функціонування ІнфоПресЦентру «Дружба об’єднує» для забезпечення інформаційно-просвітницької діяльності органу самоврядування є довгостроковим, з можливістю модернізації і надалі.

План заходів з реалізації проекту

І етап (підготовчий): - участь керівника проекту в інформаційній кампанії міського проекту «Громадський бюджет» (липень 2018); - аналіз щодо потреби в реалізації проекту (липень 2018); - створення творчої групи з написання проекту (серпень 2018); - укладання проекту і супровідної документації (до 27.08.2018); - подання проекту на участь у конкурсі (до 29.08.2018); - проведення інформаційно-рекламної кампанії щодо популяризації проекту (вересень-жовтень 2018); - пошук партнерів для реалізації проекту (липень-грудень 2018). ІІ етап (практичний): - придбання і встановлення технічного та виставкового обладнання, зазначеного в бюджеті проекту (березень 2019); - організація роботи щодо ознайомлення з правилами роботи з технічними засобами, забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу (квітень 2019); - вирішення питання зберігання технічного та виставкового обладнання (квітень 2019). ІІІ (заключний) етап; - аналіз та оцінювання очікуваних результатів проекту; - контроль і моніторинг виконання заходів реалізації проекту (травень 2019); - презентація модернізації ІнфоПресЦентру «Дружба об’єднує» на підсумковій педраді та під час свята «Останній дзвоник» (кінець травня 2019); - висвітлення результатів реалізації проекту через ЗМІ та інтернет ресурси (короткострокових у травні 2019р., довгострокових – протягом жовтня - грудня 2019 р. і надалі).