• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування спортивно-туристичного міні комплексу по вулиці Сергія Колачевського На реалізації

Доданий
04.09.2020
Номер
131
Муніципальні проєкти великі

Проєкт спрямований на відновлення багатофункціонального спортивного майданчика по вулиці Сергія Колачевського. Проєкт розрахований для безкоштовного відвідування дітьми різних вікових категорій. Складається з універсальної спортивної зони (міні футбол, баскетбол), зони для занять пішохідним та гірським туризмом(скеледром, мотузковий парк), та місця для занять велосипедистів, ролерів,скейтбордистів

Автор проєкту
Вячеслав
Вячеслав Гуменюк
Бюджет
1 363 503 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
вул. Сергія Колачевського (23-го Лютого), 114, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На сьогоднішній день залишаються актуальними:
- поширення дитячої бездоглядності у вільний від навчання час;
- рівень підліткової злочинності;
- потреба в підвищенні рівня охоплення населення руховою активністю.
Одним зі шляхів вирішення цих проблем є створення належних умов щодо якісного виховання здорової молоді за допомогою запропонованого проєкту «Спортивно-туристичний міні комплекс по вулиці Сергія Колачевського». Спорт - запорука здоров'я, тому заняття фізичною культурою є дуже важливими, як для дітей, так і для дорослих, а сприяння розвитку туризму є одним з приорітетних напрямків розвитку нашого міста.

Мета проєкту

Метою проєкту є формування умов для розвитку спорту та здорового способу життя шляхом облаштування у 2021 р. сучасного «Спортивно-туристичного міні комплексу» на території біля житлового будинку № 114, по вулиці Сергія Колачевського для занять баскетболом, міні футболом, бадмінтоном, створення умов для безпечних занять з фігурного водіння велосипеду, подолання імітованих перешкод з пішохідного та гірського туризму відповідно до вимог з техніки безпеки та санітарних вимог; створення належних умов для організації сучасного освітнього процесу, дозвілля дітей та молоді, занять фізичною культурою та спортом. Впровадження проєкту сприятиме організації безпечного змістовного дозвілля та особистісному всебічному розвитку школярів, формуванню здорового способу життя.

Очікувані результати

Втілення в життя даного проєкту дозволить зробити черговий успішний крок на шляху комплексної реалізації суспільно значимих напрямків, а саме покращить стан здоров’я дітей, зміцнить засади здорового способу життя, дасть змогу покращити стан фізичного і психологічного здоров`я; позитивно вплине на організацію дозвілля сімей, криміногенну ситуацію в районі, а також згуртує навколо спільної справи учнів, батьків та педагогів.
Перспективними наслідками реалізації проєкту стане:
- створення безпечних умов для занять фізичною культурою та спортом;
- забезпечення надання якісних фізкультурно-спортивних послуг спортивними секціями та гуртками;
- підвищення рівня охоплення дітей та підлітків фізкультурно-спортивною роботою і розширення можливості займатися тими видами спорту, які не мали змогу розвиватись через відсутність спеціалізованого обладнання;
- просування і пропаганда здорового способу життя за допомогою інформаційно-просвітницьких заходів.
- покращення якості життя криворіжців.

План заходів з реалізації проєкту

План-графік реалізації заходів проєкту:
1. березень-травень - Розробка проєктно - кошторисної документації, експертиза;
2. червень - Влаштування існуючого покриття спортивного майданчика;
3. липень-серпень - Облаштування майданчика згідно з розробленою ПКД;
4. вересень - Проведення свята відкриття продукту проєкту;
5. січень – вересень - Проведення інформаційної кампанії в ході реалізації проєкту шляхом інформування через ЗМІ, на електронній платформі «Громадський бюджет» та у соціальних мережах.