• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортивно-ігровий комплекс «Олімп» Брав участь

Доданий
13.10.2017
Номер
131
Фізична культура і спорт

Спортивно-ігровий комплекс «Олімп» є важливою складовою фізичного, психологічного і розумового розвитку дитини. У сучасному світі, коли прогрес, передові технології, екологічні проблеми, і весь спосіб життя часто мають негативний вплив на здоров’я людей, виникає гостра потреба у створенні умов для фізичного розвитку підростаючого покоління, для пропаганди здорового способу життя, занять спортом.

Автор проекту
Бюджет
570 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Станкова Олександра (27-го Партз'їзду), 7А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Проблемою старого спортивного майданчика на території Криворізької гімназії №127 є те, що він не відповідає сучасним вимогам, потребує реконструкції та будівництва нових спортивних споруд для занять загальною фізичною підготовкою дітей та підлітків. Турбуючись про здорове дозвілля своїх дітей, старий майданчик багато років утримується виключно небайдужими батьками. Однак, у зв’язку зі значною кількістю дітей середнього та старшого віку що проживають на прилеглій до Криворізької гімназії№127 території, є потреба у реконструкції майданчика. Реконструкція даної зони для занять спортом сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Гра та заняття спортом додадуть сил, здоров’я, спритність нашому майбутньому поколінню. Відбудова спортивно-ігрового комплексу дасть можливість поліпшити умови для виховання та відпочинк удітей, молоді, вжити заходів щодо попередження травматизму, безпеки життєдіяльності дітей. Нова споруда надасть дітям та підліткам можливість проводити спортивні заходи, залучати їх до активності. Значно поліпшаться умови для дозвілля дітей та молоді під час літнього відпочинку.

Мета проекту

Головною метою проекту є будівництво спортивної споруди (спортивно-ігрового комплексу «Олімп») відповідно до санітарних вимог, створення належних умов для організації дозвілля дітей та молоді, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя. Комплексна реконструкція дитячо-спортивного майданчика забезпечить місце для розваг та занять спортом дітей до 16 років з прилеглих будинківвул. Олександра Станкова, вул.. Каткова, вул.. Нєдєліна та проспекту Перемоги.

Очікувані результати

Реалізація проекту «Спортивно-ігровий комплекс «Олімп»» дасть можливість: - створити сучасні умови для розваг та занять фізкультурою і спортом на території спортивного майданчика: -організувати дозвілля населення територіальної громади, в особливості дітей дошкільного віку, школярів та молоді; - вирішити актуальні проблеми незайнятості дітей, підлітків, молоді; - підвищити рівень фізичної та загальної культури населення; - формувати фізичне, соціальне і духовне здоров'я молоді.

План заходів з реалізації проекту

Перелік заходів проекту: 1. Демонтаж старого обладнання майданчика для мініфутболу 2. Демонтаж штучного покриття міні поля 3. Встановлення штучного покриття 4. Огородження майданчика 5. Встановлення футбольних воріт, баскетбольних та волейбольних стендів. Результати реалізації проекту: Реалізація проекту «Спортивно-ігровий комплекс «Олімп»» дасть можливість: - створити сучасні умови для розваг та занять фізкультурою і спортом на території спортивного майданчика: -організувати дозвілля населення територіальної громади, в особливості дітей дошкільного віку, школярів та молоді; - вирішити актуальні проблеми незайнятості дітей, підлітків, молоді; - підвищити рівень фізичної та загальної культури населення; - формувати фізичне, соціальне і духовне здоров'я молоді.

Фотографії