• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Школа муніципального лідерства Брав участь

Доданий
04.09.2020
Номер
130
Муніципальні проєкти великі

Проект «Школа муніципального лідерства» спрямований на формування спільноти відповідальних, компетентних та креативних лідерів зі сфер влади, громади та бізнесу, що здатні долучитись до реалізації стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу, наблизити місто до найвищих європейських стандартів, створювати та реалізовувати суспільно важливі муніципальні проекти.

Автор проєкту
Олена
Олена Лещенко
Бюджет
599 521 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг
Адреса
Визволення площа, Центрально-Міський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

З 1990–х рр. Захід почав переживати кризу лідерства. Дослідження Колумбійського університету 1998 року показали, що топ-менеджер американської корпорації тримається біля керма в два рази менше, ніж його попередники кілька десятиліть тому. У 1998 році в США були відправлені у відставку 33% виконавчих директорів проти 20% в 1997 році і 8% в 1996. Якщо раніше, керівників звільняли найчастіше за погані фінансові показники, то тепер - за відсутність здібностей до лідерства.
За даними дослідження Ketchum Leadership Communication Monitor за 2016 рік (PR-агентства Pleon Talan, що ексклюзивно представляє в Україні міжнародну комунікаційну мережу Ketchum та досліджує питання сучасного лідерства), тільки третина респондентів (31%) вважає, що лідери ведуть комунікацію на належному рівні, лише 32% думають, що вони ефективні, і всього 13% підтверджують, що лідери дійсно беруть на себе відповідальність.
Криза лідерства виникає тому, що інформаційний світ швидко змінюється. Наукові відкриття, технології трансформують економіку, політику, взаємини. Змінюються закони, встановлюються нові правила гри.
З 2014 року в Україні прийнята низка важливих законів. Одночасно впроваджується п’ять реформ - освітня, медична, реформа державного управління (децентралізація), реформа правоохоронної системи, впроваджено систему електронного врядування. Окрім цього повністю ратифікована «Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод», прийнята «Угода про асоціацію Україна – ЄС.

Мета проєкту

Формування спільноти відповідальних, активних, компетентних та креативних лідерів, що визначатимуть майбутнє міста Кривого Рогу. Сприяння впровадженню реформ, імплементація європейських стандартів формування та функціонування місцевого самоврядування в Кривому Розі.

Очікувані результати

Короткотривалі результати
- учасниками Програми отримані знання та прикладні методики, що сприятимуть створенню проектів розвитку міста і громади;
- 50 учасників Програми отримали професійні компетенції й навички управлінської діяльності, що сприятимуть підвищенню ефективності в роботі;
- розроблено низку суспільно важливих для Кривого Рогу проектів;
- Учасники Школи оволоділи англійською мовою на рівні А2 Pre-Intermediate .
Перспективні наслідки реалізації проекту
- сформована команда компетентних, відповідальних лідерів громади, що здатні реалізувати «Стратегічний план розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року»;
- залучено міжнародних партнерів та приєднання до міжнародних проектів завдяки отриманим знанням, а також подолання мовного бар’єру через спілкування англійською мовою;
- ведення ділового листування та перемовин із зарубіжними партнерами без допомоги перекладача;
- надано пропозиції щодо заходів Стратегії розвитку міста Кривого Рогу після 2025 року.
- реалізація власних проектів, створених випускниками Школи муніципального лідерства сприяє досягненню позитивного ефекту в соціальному середовищі.
Сталість результатів проекту (можливість його функціонування після закінчення фінансування в рамках конкурсу).
- Формуючи інститут відповідального лідерства, ми створюємо суспільство, орієнтоване на людей, відкрите для всіх і спрямоване на розвиток, в якому кожний може повною мірою реалізувати свій потенціал.
- Залучення коштів до міста через грантові програми, завдяки отриманим знанням з проектного менеджменту.
- Кривий Ріг – місто, що підтримує європейські цінності та стандарти сталого розвитку.
- Школа формує нових лідерів змін, які творитимуть позитивні зміни у громаді.

План заходів з реалізації проєкту

Перший етап: підготовчий. Включає в себе:
- підготовку детальної програми для кожного тренінгу;
- заключення договорів;
- закупку матеріалів для тренінгів;
- розробку та друк промо продукції.
Другий етап: подання заявок на участь у школі. Цей етап включає:
- проведення масштабної інформаційної кампані;
- розміщення гугл-форми для реєстрації учасників на сторінці ГО «КФМ;
- створення експертної комісії та визначення учасників «Школи муніципального лідерства».
Третій етап: освітній. Включає:
- надання додаткових завдань для самостійного виконання;
- проведення фінальної конференції.

Фотографії