• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

BiblioHUB – сучасний освітній простір для дітей КГ №98 На реалізації

Доданий
04.09.2020
Номер
129
Соціальні проєкти

Однією з першочергових проблем нашого буття - є проблема інтелектуального розвитку дітей та молоді, створення сучасного освітнього простору для дітей пільгової категорії.
Одним із провідників інформації з давніх-давен була і залишається бібліотека. Це місце де збираються, пропагуються і розповсюджуються інформаційні потоки. Бібліотека – це вікно у світ знань.

Автор проєкту
Владислав
Владислав Смірнов
Бюджет
299 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Груні Романової, 13, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Протягом багатьох років технічне та матеріальне оснащення бібліотеки було недостатнє, бракує обладнання, меблів, сучасних технологій. Широка інформатизація на основі впровадження новітніх електронних технологій поставили перед усіма суспільними інститутами, зокрема – бібліотеками, важливу проблему вибору шляхів їх адаптації до сучасних вимог.

Мета проєкту

Пріорітетні завдання проекту: - спрямований на розширення можливостей та спектру якісних культурно-освітніх послуг для учнівської громади, забезпечення організації цікавого і змістовного дозвілля юного покоління, розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дітей та молоді.

Очікувані результати

Ми хочемо досягти достатнього інтелектуального рівня розвитку: приймати участь в предметних олімпіадах, конкурсах, займатись літературно-пошуковою діяльністю, а ще – володіти інформацією, володіти світом!

План заходів з реалізації проєкту

1. Моніторинг ринку будівельних матеріалів, меблів, обладнання, техніки.
2. Закупівля будівельних матеріалів, меблів, дверей, підвісів та іншого технічного обладнання для облаштування бібліотеки, вказаних у розрахунку.
3. Поетапне виконання демонтажних, електромонтажних, малярно-штукатурних, ремонтних та інших видів робіт (облаштування поверхні стін, стелі, гіпсокартоном, демонтажні підготовчі роботи, укладання ОSB, укладання лінолеуму, заміна і монтаж дверей, заміна електропроводки, освітлювальних приладів із залученням спеціалістів електриків, власними силами – силами випускників, педагогів, волонтерів, батьків та інших небайдужих людей (приміщення бібліотеки: 3 суміжні кімнати – близько 100м2 з обов’язковим дотриманням вимог з ТБ та санітарії.
4. Створення індивідуальних місць для самостійних та групових занять.
5. Підвести підсумки реалізації проекту та обговорити з шкільною громадою його подальший розвиток. Провести святкове відкриття.