• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Паті антистрессс! Bada-BOOOM! На реалізації

Доданий
03.09.2021
Номер
128
Молодіжні проєкти

Для Кривого Рогу та всієї України, питання здоров'я нації є надзвичайно актуальним. Гостра проблема - погіршення стану здоров'я дітей, молоді, які неправильно організовують своє дозвілля, постійно сидять вдома за своїми гаджетами. Проєкт допоможе дітям, молоді, старшому поколінню, не покидаючи меж міста, зануритися в колорит танцювальних стилів, які еволюціонують з часом.

Автор проєкту
Бюджет
495 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
пл. Гірницької Слави (60-річчя СРСР), 2, Кривий Ріг

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

Площа Гірницької Слави 2, площа перед палацом культури "Південний", або парк відпочинку ім. Савицького.

Цільова аудиторія

Проєкт орієнтований на цільову аудиторію 14-35 років. Заходи мають направленість розважального характеру для змістовного дозвілля мешканців міста. Досвід показує, що такі заходи сприяють командоутворенню та дозволяють молодим особам підвищити і покращити рівень не лише особистих комунікацій, а й професійних.
Також зацікавленими у реалізації проєкту є педагоги і викладачі навчальних закладів міста, молоді родини.
Розкривається творчий потенціал молоді, а це понад 15 тисяч молодих людей у районі та більше 30 % жителів територіальної громади міста!

Проблема

Вільний час є одним з важливих засобів формування особи молодої людини. Продуктивне дозвілля безпосередньо впливає і на виробничо-трудову сферу діяльності, оскільки в умовах вільного часу найсприятливіше відбуваються відновні процеси, що знімають інтенсивні фізичні і психічні навантаження. Використання вільного часу молоддю є своєрідним індикатором її культури, кола духовних потреб і інтересів конкретної особи молодої людини або соціальної групи. Практика молодіжного дозвілля показує, що найпривабливішими формами проведення дозвілля для молоді є активні ігри, шоу, музика, танці, КВК, тощо.
Треба не тільки знати сьогоднішні культурні запити молодих, передбачати їх зміну, але і уміти швидко реагувати на них, запропонувати нові дозвіллєві заняття.

Мета проєкту

Підвищення культурного рівня молоді, духовних потреб, всебічний розвиток особистості, спрямування вектору дозвілля на позитивний напрямок шляхом створення належних умов для організації дозвілля та безпечного відпочинку мешканців та гостей міста, різних вікових категорій, особливо молодого підростаючого покоління у віці від 14 до 35 років

Завдання проєкту

Головним завданням проєкту:
- пропаганда і популяризація здорового способу життя;
- організація змістовного дозвілля дітей та молоді;
- пошук талантів серед робітничої молоді і стимулювання їх творчого потенціалу;
- сприяння формуванню позитивного іміджу міста серед молоді та гостей Кривого Рогу;
- відволікання молоді у віці від 14 до 35 років та підростаючого покоління від віртуального спілкування в мережі Internet та користування різноманітними гаджетами шляхом організації змістовного дозвілля.

План заходів з реалізації проєкту

Оформлення усіх необхідних документів щодо реалізації проєкту у разі його перемоги - кінець 2021 року - відповідальний автор.
Подання пакету документів на процедуру закупівель на платформу через систему Prozorro - 1-е півріччя 2022 року - відповідальний розпорядник коштів.
Проведення промоційних заходів проєкту - відповідальний виконавець послуг - 2022 рік
Послуги з технічного забезпечення локації: облаштування танцювального майданчика, оренда світлового обладнання, оренда музичного обладнання, дим машини, генератори піни, холі-паті атрибутика - відповідальний розпорядник коштів, виконавець послуг, згідно з графіком проведення заходів
Послуги з організації конкурсно-розважальної програми: послуги ведучого та діджея, проведення квестів та анімації, фотозони, дискотеки.
1. 11.06.2022 Дискотека у стилі 90-х ( 18:00 – 21:00)
2. 26.06.2022 Гавайська вечірка ( 18:00 – 21:00)
3. 09.07.2022 Хіп-хоп паті ( 18:00 – 21:00)
4. 23.07.2022 Диско у стилі Рок-н-ролл ( 18:00 – 21:00)
5. 12.08.2022 Пінна паті ( 18:00 – 21:00)
6. 24.08.2022 Холі-паті ( 12:00 – 15:00)

Очікувані результати

В ході проведення даного заходу відбудеться виявлення талантів та лідерів серед молоді, стимулювання їх творчого потенціалу, напрацювання навичок взаємодії в команді, розуміння та вирішення поставлених задач, залучення нових активістів до організованого молодіжного руху, активізація впливу молоді на процеси прийняття рішень, популяризація надсучасних форм змістовного дозвілля молоді, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Фотографії