• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Чемпіонат пам’яті визволення міста Реалізований

Доданий
13.10.2017
Номер
128
Фізична культура і спорт

Проект «Чемпіонат пам’яті визволення міста» ґрунтується на проведенні змагання Відкритого Чемпіонату міста з рукопашного бою, присвяченого 74-ій річниці визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників. Даний проект закликає завжди пам’ятати своїх героїв, та віддавати їм свою пошану. А змагання в свою чергу спрямовують молодь до здорового способу життя.

Автор проекту
Станіслав
«спортивний клуб "Витязь-КР"»
Станіслав Яковлев
Бюджет
56 200 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вулиця Магістральна, 19, Довгинцівський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Щорічно наприкінці лютого в Палаці молоді та студентів проводяться змагання з рукопашного бою, присвячені річниці визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників. Більш ніж 300 спортсменів беруть участь у даному заході, зазвичай з міст Кривий Ріг, Дніпро,Одеса, Миколаїв та Павлоград. За традицією на змагання запрошуються ветерани Великої Вітчизняної війни, та представники параолімпійського клубу «Олімп». Також перед початком змагань представники Громадської Організації «Спортивний клуб «Витязь-КР» та Федерації Рукопашного бою покладають квіти до монументу «Слава», в пам'ять о загиблих в Великій Вітчизняній Війні. В змаганнях беруть участь спортсмени в вікових категоріях від 5-ти до 18+ , що дає можливість показати кожному свою майстерність не залежно від віку. Вхід на даний захід є безкоштовним, тому всі кому цікаво, мають змогу прийти. На даний час Громадської Організації «СК «Витязь-КР» не має відповідного матеріального забезпечення для проведення вказаного заходу на належному, високому організаційному рівні. На сьогоднішній день для проведення змагання такого масштабу ми вимушені шукати небайдужих спонсорів, та за рахунок власних сил.

Мета проекту

Організація та створення належних умов для організації та проведення спортивно-масового заходу, є важливим аспектом в розвитку фізичної культури, спорту та веденні здорового способу життя. Даний проект спрямований на розвиток дитячо – юнацького спорту, підвищення рівня майстерності спортсменів, виявлення перспективного резерву для збірних команд області, формування збірної команди області до виступів на чемпіонатах України та Всеукраїнських змаганнях, популяризация рукопашного боя.

Очікувані результати

Очікуваним результатом реалізації проекту «Чемпіонат пам’яті визволення міста» є створення якісних, високоорганізованих сучасних умов для організації та проведення змагання Відкритого Чемпіонату міста з рукопашного бою, присвяченого 74-ій річниці визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників. Це дасть змогу: створити належні умови для розвитку фізичної культури, рухової активності і спорту, а також ведення здорового способу життя; залучити більшу кількість дітей та підлітків для занять спортом.

План заходів з реалізації проекту

Змагання відбудуться 17 лютого 2018 року в м.Кривий Ріг, вул. Магістральна, 19 в спортивному комплексі "ЛОКОМОТИВ". Для підготовки до заходу потребується три тижні.

Фотографії