• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

І-й міжнародний фестиваль мотокультури «IRON BIKE» (в межах Дня Європи) Реалізований

Доданий
13.10.2017
Номер
127
Туризм

Байкерський рух став справжньої культурою, яка пропогандує не тільки моторух і мотоспорт, а й здоровий спосіб життя, благодійність, братську підтримку і дружбу між однодумцями. Проведення фестивалю дасть можливість заявити на міжнародному рівні про Кривий Ріг, як про сучасне європейське місто, долучити байкерів інших держав та міст до української мотокультури.

Автор проекту
Сергій
«ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОТО ФАН КЛУБ "БЛЕК РЕВЕНС"»
Сергій Цопа
Бюджет
94 905 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
вул. Короленка, 1, Терновской район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Кривий Ріг - велике промислове місто з могутньою історією та глибокими коріннями. Це край оспіваного українського козацтва. Потужним молодіжним рухом, що стрімко розвивається у нашому місті є байк-клуб, МFC Black Ravens ,що об'єднує байкерів Кривого Рогу, Символічно, як і оспіваний легендами засновник нашого міста, сучасних молодих козаків об’єднує любов до «залізних коней», що за часів існування клубу стала справжньої культурою, яка пропогандує не тільки моторух і мотоспорт, а й здоровий спосіб життя, благодійність, братську підтримку і дружбу між однодумцями. У межах проекту І-й міжнародний фестиваль мотокультури «IRON BIKE», у травні 2018 року відбудеться музичне дійство, яким байкери хочуть привернути увагу громадськості до Кривого Рогу, започаткувати проведення щорічних міжнародних фестивалей, долучити байкерів інших держав та міст до української мотокультури. У програмі фестивалю – парад байкерів, що пройде центральними вулицями Кривого Рогу, виставки авто-мото техніки, байк-шоу, облаштування фото-зон. Також, у програмі фестивалюі екскурсії об’єктів промислового туризму Кривого Рогу. Усіх присутніх на фестивалі розважатимуть творчі колективи Криворіжжя, виступи інших артистів та музичних груп. Проект актуальний в умовах стрімкого розвитку промислового туризму. Проект « І-й міжнародний фестиваль мотокультури «IRON BIKE», буде цікавий для будь-яких вікових категорій населення міста та його гостей.

Мета проекту

Проект «І-й міжнародний фестиваль мотокультури «IRON BIKE», - це проект спрямований на створення позитивного іміджу Кривого Рогу, це дійство, який неодмінно приверне до себе багато уваги серед мешканців та гостей міста, тим самим сприятиме розвитку туристичної галузі Кривого Рогу, ще раз підкреслюючи єдність молоді нашого міста, та матиме вплив на формування молодіжних культур, які пропагандують здоровий спосіб життя. Проект вiдповiдає прiоритетним напрямам конкурсу, визначенними у пунктах : 3.7.2.12 розвитку туризму, у тому числі індустріального

Очікувані результати

Важливою стороною життя сучасного європейського міста є рівень культури населення, що базується на давніх традиціях та сучасному досвіді, єдності поколінь, формуванні молодіжних культур, які пропагандують здоровий спосіб життя. Проведення І-го в Україні міжнародного фестивалю мотокультури «IRON BIKE» неодмінно приверне до себе багато уваги вітчизняних та зарубіжних молодіжних байкерських рухів, залучить до нашого міста активну туристичну молодь, що позитивно відобразиться на іміджі Кривого Рогу.

План заходів з реалізації проекту

В межах проекту передбачається проведення фестивалю «І-й міжнародний фестиваль мотокультури ««IRON BIKE».