• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Зручна зупинка Відхилений

Доданий
29.08.2018
Номер
124
Транспорт

Суть проекту – встановлення інформаційних дошок на зупинках міського транспорту, на яких будуть відображатися схеми руху громадського транспорту з місця встановлення дошки. Даний проект сьогодні реалізується у містах Європи та у більшості обласних центрів України.
На сьогодні благодійна організація «Благодійний фонд АрселорМіттал Кривий Ріг» встановила такі дошки на двох зупинках в м. Кривий Ріг

Автор проекту
Вячеслав
Вячеслав Лобурь
Бюджет
142 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Благодійна організація "Благодійний фонд АрселорМіттал Кривий Ріг"; Мороз Юлія

Проблема

На сьогоднішній час у місті Кривий Ріг недостатньо доступної інформації про рух громадського транспорту (автобуси, маршрутні таксі). Ми пропонуємо для вирішення цього питання розробити і встановити на зупинках інформаційні карти, на яких будуть зображені схеми руху громадського маршрутного транспорту. Цільова група, на яку спрямований наш проект – мешканці та гості міста Кривий Ріг. Головною ознакою – є всі люди які користуються громадським транспортом.

Мета проекту

Мета проекту «Зручна зупинка» - підвищення обізнаності мешканців міста, щодо руху громадського транспорту.

Очікувані результати

Реалізація даного проекту дає можливість: - підвищити лояльність та обізнаність мешканців та гостей міста, щодо руху громадського транспорту. - забезпечити найбільшу ефективність використання громадського транспорту. - антівандальне покриття дає змогу використання цих карт протягом декілька років.

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації проекту необхідно пройти наступні етапи: - Обрання найбільш популярних маршрутів. Для старту пропонуємо наступні зупинки: ЖД вокзал, автовокзал, 95 квартал, пл. О. Поля, пл. Визволення та інші). - Отримання та актуалізація інформації щодо руху громадського транспорту на кожній окремій зупинці. - Розробка макетів та друк карт з антівандальним покриттям. - Встановлення карт на зупинках.

Фотографії

Експертна оцінка