• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Від захоплення до вільного володіння іноземною мовою На реалізації

Доданий
13.10.2017
Номер
124
Освіта

Передбачає встановлення в закладі сучасного комплексу звукотехнічного, акустичного обладнання та програмного забезпечення для ефективного вивчення іноземних мов та створення умов комунікативного середовища з урахуванням індивідуальних потреб.Сучасний лінгафонний кабінет дозволить підвищити ефективність учбового процесу, забезпечити високу мотивацію учнів, позбавитись мовного бар’єру у спілкуванні.

Автор проекту
Наталія
Наталія Павлиш
Бюджет
92 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
Дмитра Войчишена вулиця, 5, Терновской район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

У сучасному світі дуже важливо отримати ті знання, які близькі до міжнародних і сформують особистість кожного школяра в руслі перспективних можливостей і умінь. Оскільки наш заклад територіально розташований у зручному місці для навчання учнів не тільки міста але й сільської місцевості (ст.Роковата), створення такого лінгафонного кабінету надасть можливість підвищити рівень знань з іноземної мови школярів на рівних умовах.Наш заклад є дипломантом VIII міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017» та учасником Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Модель розвитку методологічної культури вчителя в системі сучасної шкільної освіти», тож створення в школі сучасного лінгафонного кабінету дозволить значно підвищити ефективність навчально-виховного процесу та забезпечити високу мотивацію учнів до вивчення іноземних мов. Даний проект також відповідає концепції «Нової української школи», в якій однією з ключових компетентностей є спілкування іноземними мовами. Оскільки заклад є також опорною школою з правового виховання у місті, впровадження занять у лінгафонному кабінеті покращить знання з вивчення міжнародного права країн Європи та світу. Реалізація даного проекту також сприятиме формуванню сучасного компетентного учня та випускника у багатонаціональному та багатомовному Європейському середовищ.

Мета проекту

Проект передбачає встановлення в закладі сучасного комплексу звукотехнічного, акустичного обладнання та програмного забезпечення для ефективного вивчення іноземних мов та створення умов комунікативного середовища з урахуванням індивідуальних потреб учнів під час уроку та інших користувачів. Загальна Мета проекту – покращення освітнього та культурного рівня молодого покоління українців та забезпечення рівних належних умов навчання в навчальних закладах. Основна мета проекту - створити якнайкращі умови для роботи учнів по вдосконаленню навичок володіння іноземними мовами. Сучасне обладнання дасть змогу розвивати інтерес школярів до вивчення іноземних мов, зробить процес навчання незвичним, захопливим, допоможе підтримувати постійне зацікавлення дітей предметом. Цей проект допоможе учителеві підходити до викладання іноземної мови з урахуванням індивідуальних особливостей та можливостей учня. Спеціально розроблені програми дозволять кожному учневі виконувати окремі завдання різних рівнів володіння мовою. Учні зможуть робити звукозаписи своєї мови, розуміти свої помилки та виправляти їх. Сучасний лінгафонний кабінет дозволить підвищити ефективність учбового процесу, забезпечити високу мотивацію учнів, позбавитись мовного бар’єру у спілкуванні. Проект також відповідає пріоритетним напрямам конкурсу, визначеним у пункті 3.7 ( а саме: проект спрямований на розв’язання стратегічних та оперативних цілей Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року, зокрема на проведення заходів на об’єктах комунальної власності міста Кривого Рогу у сфері підтримки інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення (3.7.2.8). Реалізація даного проекту сприятиме формуванню сучасного компетентного учня та випускника у багатонаціональному та багатомовному Європейському середовищі. Даний проект також відповідає концепції “Нової української школи”, в якій велика увага приділяється вивченню та вільному володінню іноземними мовами і сприятиме освоєнню навичок аудіювання на уроках, оскільки при складанні ЗНО з англійської мови з 2018 року планується включення завдань з аудіювання, тобто сприймання інформації на слух. Даний проект стане в нагоді учням з особливими потребами, оскільки допоможе їм вивчати іноземну мову з урахуванням їх можливостей і фізичних потреб з метою подальшої адаптації у суспільстві, надасть можливість таким дітям реалізуватися в дорослому житті.

Очікувані результати

Створення лінгафонного кабінету, який обладнаний лінгафонними пристроями, надасть учням можливість відтворити аудіо інформації та створить умови для віртуального заглиблення у англомовне середовище; навушники для лінгафонної тестової системи допоможуть учням чітко чути відтворену інформацію; вай-фай роутер забезпечить мережеву роботу лінгафонно-тестової системи. Сучасне обладнання лінгафонного кабінету дозволить школярам тренувати вимову і дикцію, практикуватися у синхронному і послідовному перекладі та аудіюванні, надасть можливість виконувати завдання в групах, парах або індивідуально з урахуванням індивідуальних потреб учня. Створення в закладі лінгафонного кабінету надасть можливість зробити навчально-виховний процес ефективним та цікавим. Очікувані результати від виконання проекту: 1. Підвищення рівня мотивації учнів. 2. Освоєння навичок аудіювання учнями. 3. Подолання мовного бар’єру. 4. Вивчення мови стане доступним для всіх учасників навчального процесу. 5. Підвищиться культурний рівень міста. 6. Особистий підхід у вивченні мови за рівнем, а не програмою. 7. Демонстрація того, що сучасні гаджети можуть слугувати не лише для розваг, а й для навчання. 8. Збільшення кількості бажаючих вивчати іноземні мови. 9. Підвищення рівня знань з іноземної мови

План заходів з реалізації проекту

• Проект передбачає реалізацію наступних заходів: - проведення ремонтних робіт із підготовки кабінету до експлуатації; - підведення швидкісного доступу до інтернету; - замовлення та придбання обладнання та необхідних меблів для функціонування кабінету; - встановлення та налаштування обладнання та меблів; - початок експлуатації ЛК