• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Капітальний ремонт скверу по вулиці Кармелюка Брав участь

Доданий
13.10.2017
Номер
123
Благоустрій

Завданням зазначеного міні проекту впровадження заходів з закладення майданчика пам’яті з установкою пам’ятних плит, благоустрою, спрямованого на покращення зовнішнього вигляду скверу, шляхом заміни існуючої тротуарної плитки та бордюрного каменю пішохідних алей, висадження квітників.

Автор проекту
Олександр
«ГО "Інгулецька районна організація міста Кривого Рогу Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"»
Олександр Шиманський
Бюджет
1 400 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Кармелюка, 14, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Однак з моменту облаштування скверу й до сьогодні не проводилися роботи по заміні тротуарних плит покриття пішохідних алей та бордюрного каменю. Враховуючи вплив атмосферних явищ (дощ, снігопад, ожеледь), а також різкі перепади температури тротуарна плитка покрилася тріщинами. Через незадовільне водовідведення та занадто велику кількість води плитка та бордюрний камінь місцями просідають. Окремі елементи розтріскуються. Все це значно погіршує не лише естетичний вигляд об’єкту благоустрою, а й створює незручності під час пересування мешканців району. Проектом передбачено виконання робіт по заміні існуючої тротуарної плитки та бордюрного каменю пішохідних доріжок. На превеликий жаль, з кожним роком все менше й менше стає учасників тих трагічних подій. За двадцять дев’ять років смертельно небезпечна радіація забрала десятки життів учасників ЧАЕС, що проживають в Інгулецькому районі.

Мета проекту

Основною метою проекту «Капітальний ремонт скверу по вулиці Кармелю-ка»» є вирішення питань соціально-економічного та культурного характеру шляхом реалізації заходів з благоустрою на території скверу по вул. Кармелюка. Цей об’єкт є не лише одним з улюблених місць відпочинку мешканців житлового масиву ПівдГЗК, а й щорічним місцем проведення урочистих заходів, присвячених ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Оскільки зазначений об’єкт знаходиться неподалік закладів освіти, де займається значна кількість учнівської, студентської молоді, а також дітей дошкільного віку, впровадження зазначеного проекту підвищить їх патріотичне виховання та вплине на формування їх громадянської свідомості.

Очікувані результати

У разі виконання проекту в Інгулецькому районі буде створено ще один маршрут, який об’єднає в єдиний комплекс об’єкти показу на території району (проспект Південний, музей у парку ім. Савицького І.І., сквер по вул. Кармелюка). Зазначений маршрут об’єднає зусилля музейних працівників, працівників культури, учасників художньої самодіяльності, представників громадськості та активних жителів району з метою збереження та популяризації видатних осіб житлового масиву ПівдГЗК, які здійснили значний внесок у розвиток району, його процвітання. Сквер після проведення ремонтних робіт має стати органічною частиною інфраструктури району, центром проведення культурно-масових, літературно-мистецьких заходів, місцем відпочинку мешканців та гостей району. Перспективними наслідками реалізації проекту є: - створення механізму залучення громадськості до вирішення проблем та прийняття управлінських рішень органами місцевого самоврядування; - використання громадських робіт на об’єктах загальносуспільного значення; - формування шанобливого та бережливого ставлення мешканців та гостей району до історії, усвідомлення домінації загальнолюдських цінностей; - демонстрація позитивних результатів співпраці громади та влади у розвитку території, у тому числі щодо благоустрою об’єктів озеленення району; - використання набутого досвіду для створення нових туристичних маршрутів; - забезпечення зайнятості населення на території житлового масиву. Шляхом реалізації проекту буде реконструйовано зону відпочинку, покра-щиться естетичний та санітарно-гігієнічний стан території Інгулецького району. Значною мірою вдасться покращити ситуацію в сфері зайнятості населення. Ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції отримають можливість реалізувати свої творчі задуми і плани. Фінансова сталість проекту: подальша діяльність після завершення проекту буде фінансуватися за рахунок коштів міського бюджету та залучених позабюджетних коштів. Інституційна сталість проекту: після завершення проекту продовжуватиме свою діяльність громадська організація «Союз Чорнобиль», яка перейматиметься та буде забезпечувати активну участь громадськості у соціальному та економічному розвитку району. Політична сталість проекту: реалізація проекту матиме суттєвий вплив на формування нових суспільних відносин у межах громади, розшириться поле участі громадськості у прийнятті важливих управлінських рішень, створенні перспективних планів розвитку території району, визначенні стратегічних напрямків соціального розвитку. Формування партнерських суспільних відносин, об’єднання організаційних, господарських можливостей організацій, залучених до втілення проекту, сприятиме їх подальшій плідній співпраці у галузі розвитку соціальної інфраструктури Інгулецького району.

План заходів з реалізації проекту

Завданням зазначеного міні проекту впровадження заходів з закладення майданчика пам’яті з установкою пам’ятних плит, благоустрою, спрямованого на покращення зовнішнього вигляду скверу, шляхом заміни існуючої тротуарної плитки та бордюрного каменю пішохідних алей, висадження квітників.

Фотографії