• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мультиспортивні сімейні змагання "Чудернацькі перегогни. Сім`я " На розгляді

Доданий
29.08.2019
Номер
122
Молодіжні проекти

Наше місто велике і промислове, має багато гарних парків та скверів, та небагато з них можуть порадувати всіх відвідувачів. Так в більшості парків є зони відпочинку для дітей, в той час як батьки нудьгують з телефонами в руках. Ми пропонуємо усвідомити важливість активного відпочинку всією родиною та залучення дорослих до ігор з дітьми.

Автор проекту
Бюджет
197 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
Саксаганський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Головною проблемою яку намагатиметься вирішити даний проект є низька зацікавленість мешканців міста проведення дозвілля активним способом. Люди мало цікавляться новими спортивними чи вуличними іграми, натомість звинувачують дітей, що ті сидять в гаджетах.
Проект не має конкретної цільової групи, його спрямовано на всіх жителів міста без розподілу за віком, статтю, релігією та іншими ознаками. Участь у фестивалі можуть брати всі бажаючі. Всі ми так чи інакше говоримо про різницю в поколіннях і кожне покоління знає і розказує як і вони молодці. Наш фестиваль пропонує довести свої вміння та навички відпочинку на повітрі з родиною та отримати за це винагороду – гарний настрій та призи

Мета проекту

МЕТА - Залучити дорослих і дітей до спільного активного відпочинку з елементами спортивного змагання.
ЗАВДАННЯ – Ознайомити учасників фестивалю з різноманіттям видів активного і здорового відпочинку з дітьми. Формування якісних локацій з можливістю спробувати ті чи інші спортивні знаряддя. Проведення майстер класів зі спортивних дисциплін та інформування про локації де можна продовжити займатись тим чи іншим видом дисципліни в місті.

Очікувані результати

Короткотривалі результати – знайомство людей з новими видами дозвілля, збільшення городян, що цікавляться новими (для себе) видами спорту, випробування учасників фестивалю в командній грі з власною родиною.
Перспективні наслідки – збільшення дітей в спортивних гуртках, формування дворових команд для вуличних активних ігор, залучення молоді до спортивного життя міста.
Сталість проекту – за умови знаходження джерел фінансування проект може стати щорічним фестивалем сімейного спортивного дозвілля. Перший фестиваль приверне увагу потенційних спонсорів та продемонструє необхідність такого заходу принаймні раз на рік.

План заходів з реалізації проекту

Проект буде реалізовано за співпраці громадських діячів, що впроваджують в життя щоденну фізичну активність в тій чи іншій дисциплінах. Вони будуть представляти свої досягнення та давати можливість спробувати для учасників залучення до цієї активності. Наприклад на локації ДАРТС буде інструктор який розкаже правила та фізично покаже як виконувати кидки в мішень, далі учасники фестивалю матимуть змогу спробувати цю активність та отримати за виконання завдання приз. Схожа ситуація буде на кожній квестовій локації.
За 10 років активної діяльності ГО «Велокривбас» напрацювала низку контактів з різними сферами активних спортивних діячів. Також маємо досвіт впровадження схожого фестивалю «ЗдравоФест Спорт», що фінансувався фондом ім.Генріха Бьйоля. Безпосередньо цими контактами і буде наповнено вміст февстивалю.
Оцінити досягнення фестивалю можна буде порахувавши кількість зібраних магнитів, а також прослідкувавши динаміку збільшення людей в парках, що грають в активні ігри з дітьми.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.