• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Наш квітучий Інгулецький район На реалізації

Доданий
29.08.2019
Номер
118
Муніципальні проєкти великі

Сучасний світ характеризується загостренням проблем, пов’язаних із взаємовідносинами природи та суспільства. В умовах великого міста вплив на людину природного компонента послаблено. Місто в якому концентрується велика кількість людей, автотранспорту, промислових та побутових підприємств є центром техногенного впливу на природу. Тому цей проєкт направлений хоча б частково, на окремій території.

Автор проекту
Павло
Павло Бесараб
Бюджет
1 395 700 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Збагачувальна (Кімівська), 28, Інгулецький, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Опис проблеми, на розв’язання якої спрямовано проєкт:
Цей проєкт спрямований на вирішення проблеми щодо розчищення та озеленення 3-х земельних ділянок, розташованих на початку вулиці Збагачувальна на території житлового масиву НКГОК ( земельні ділянки площею 0,5 га, 0,45 га, 0,42 га) і як наслідок покращення мікроклімату, санітарного стану та зовнішнього виду окремої території населеного пункту. Вищевказані земельні ділянки знаходяться у занедбаному стані, заросли бур’яном та чагарником. Насаджені на них дерева старі, потребують процесу омолодження та часткового спилу.

Мета проекту

Метою проєкту є відновлення благоустрою частини вул. Збагачувальна, поліпшення стану навколишнього природного становища, перетворення занедбаних та захаращених сміттям та чагарниками земельних ділянок у сучасний красивий сквер з декоративними деревами, кущами та квітниками.
Вважаю, що даний проєкт спрямований на вирішення цілей Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року, зокрема: на проведення заходів на об’єктах комунальної власності міста Кривого Рогу, на які відповідно до законодавства можуть виділятися кошти з міського бюджету, у сферах благоустрою та поліпшення стану навколишнього природного середовища

Очікувані результати

- короткотривалі результати: відсутні
- перспективні наслідки реалізації проєкту:
ліквідація занедбаного та захаращеного вигляду земельних ділянках загальною площею 1,37 га по вул. Збагачувальна, припинення неконтрольованого заростання земельних ділянок порослю та чагарниками;
створення сучасного скверу з декоративними деревами, кущами та квітниками;
покращення зовнішнього вигляду вул. Збагачувальна, її проїжджої частини та поліпшення навколишнього природного середовища на окремо взятих земельних ділянках житлового масиву НКГОКу;
перспектива подальшого відновлення благоустрою житлового масиву
- сталість результатів проєкту (можливість його функціонування після закінчення фінансування в рамках конкурсу). У випадку своєї реалізації проєкт зможе функціонувати необмежений час за умови його сезонного догляду.

План заходів з реалізації проекту

Необхідно описати:
- методи реалізації проєкту;
Реалізація проєкту планується шляхом укладання відповідних договорів підряду (виконання робіт) з організаціями, які спеціалізуються на вирощуванні та висадженні саджанців, квітів, надання послуг з благоустрою територій.
Цей проєкт планується реалізувати за підтримки спонсорської допомоги Асоціації розплідників України та мешканців Інгулецької громади.
Автор проєкту має можливість долучити до участі у реалізації проєкту організації, що мають можливість та досвід по виконанню робіт по благоустрою територій в рамках заявленого бюджету.
- заходи проєкту:
1. очищення земельних ділянок від мілколісся та чагарників
2. косіння високих та низьких бур’янів
3. очищення земельних ділянок від сміття та каміння, їх навантаження та вивіз
4. культивація з вибіркою бур’янів і первинне планування існуючим ґрунтом
5. тонке чистове планування територій
6. укладка бордюрної стрічки та декорація гранітним щебнем
7. влаштування 12 кутових колових квітниково-кущових клумб
8. висадження саджанців липи 1000 штук та саджанців горобини 1000 штук
9. влаштування приствольних клумб
- яким чином буде оцінюватися досягнення результатів: візуально

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.