• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Талановиті діти-майбутнє України Брав участь

Доданий
13.10.2017
Номер
117
Культура

Метою проекту є створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення, впровадження нових культурних ініціатив шляхом проведення у 2018 році капітального ремонту ЦДЮТ «Веселка». Завдяки впровадження проекту діти різних вікових категорій, у том числі діти з особливими потребами, мешканці селища отримають можливість для творчої самореалізації.

Автор проекту
Олег
Олег Тетерін
Бюджет
1 178 233 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-міський
Адреса
Авангардна вулиця, Авангард

Опис

Проблема

Головною проблемою, на вирішення якої спрямовано проект полягає у протиріччі між потребою у позашкільній освіті та організації культурного дозвілля дітей та учнівської молоді селища та відсутністю належних умов для їх реалізації.

Мета проекту

Метою проекту є створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення, впровадження нових культурних ініціатив шляхом проведення у 2018 році капітального ремонту ЦДЮТ «Веселка» по вул. Авангардній,7 з дотриманням бюджету у 1 240 245,00 грн. Завдяки впровадження проекту діти різних вікових категорій, у том числі діти з особливими потребами, мешканці селища отримають можливість для творчої самореалізації.

Очікувані результати

- покращиться матеріально-технічний стан приміщень, що забезпечить комфортні та безпечні умови навчання та вплине на якість освітніх послуг - 150 дітей та учнівської молоді отримають можливість відвідувати гуртки за інтересами, що вирішить проблеми зайнятості дітей, підлітків, молоді через впровадження гуртків; - зменшиться кількість випадків правопорушень за участю учнівської молоді; - підвищиться рівень довіри населення до органів місцевої влади та задоволеність якістю надання освітніх послуг.

План заходів з реалізації проекту

- розробка проектно - кошторисної документації, технічний нагляд та технічне обстеження, авторський нагляд, експертиза ПКД; - капітальні роботи по ремонту приміщень; - підведення підсумків реалізації проекту; - проведення інформаційного супроводу під час реалізації проекту.

Фотографії