• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування зони відпочинку біля будинку № 7 по вул. Соборності Брав участь

Доданий
29.08.2019
Номер
116
Муніципальні проекти великі

Життя сучасної людини настільки насичене, що інколи виникає необхідність побути в такому місці де можливо відпочити, відновити сили та зібратися з думками. Зважаючи на це, виникла ідея облаштувати сквер, де діти та їх батьки могли провести свій вільний час, відпочивати та насолоджуватися затишком та природою, провести час змістовно і позитивно.

Автор проекту
Лілія
Лілія Олешко
Бюджет
708 255 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
вул. Соборності (Косіора), 7, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Велика кількість дітей на сьогоднішній день не мають можливості гратися на дитячому майданчику біля власного будинку через те, що майданчик у занедбаному стані, не придатний до використання або взагалі відсутній. До того ж, стан деяких майданчиків є навіть небезпечним для здоров’я дітей – це і заржавілі, і зламані елементи майданчиків. У випадку необережного їх використання можна отримати небезпечні тілесні ушкодження. У зв’язку із цим мами змушені вести своїх дітей до найближчих майданчиків у більш придатному стані, але місцезнаходження їх часто знаходиться за межами пішохідної доступності, що в свою чергу викликає дискомфорт

Мета проекту

Головною метою нашого проекту є благоустрій скверу та створення комфортного, безпечного і сучасного місця відпочинку для людей різного віку.
Завдання проекту:
- майданчик поділити на зони відпочинку та спортивні ігри.
- чітко спланувати усі деталі майданчика та реалізувати проект.

Очікувані результати

Сквер стане обличчям мікрорайону. Тихим, приємним місцем проведення свого вільного часу мешканців прилеглих будинків, а також тих, хто буде проходити або проїжджати повз.

План заходів з реалізації проекту

Реконструкція скверу дасть можливість поліпшити умови для організації виховання та відпочинку дітей, молоді та людей похилого віку, зростуть можливості проведення культурно – розважальних заходів з усіма категоріями громадян.
Пропоновані ігрові простори будуть здатним забезпечити комфортний та безпечний відпочинок як дітям мешканців будинків за адресами вул. Соборності, буд. 3, 7; вул. Святогеоргіївській, буд. 19, але й дітям з прилеглих житлових будинків, оскільки є відкритим для усіх бажаючих, а також тих, хто буде проходити або проїжджати повз.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.