• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Капітальний ремонт танцювального майданчика в парку за адресою: вул. Сергія Колачевського, 84 Брав участь

Доданий
13.10.2017
Номер
115
Культура

Капітальний ремонт танцювального майданчика в парку за адресою: вул. Сергія Колачевського, 84, м. Кривий Ріг, Дніпропетровської обл., 50047

Автор проекту
Денис
Денис Мілютін
Бюджет
1 330 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
вул. Колачевського Сергія (23-го Лютого), 84, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Танцювальний майданчик був збудований в 1965 році в парку РУ ім.Леніна та увійшов в комплекс об’єктів парку разом з палацом культури, казковим містечком, тощо. В 2000 році палац культури, парк та об’єкти , що розташовані на території парку, були передані в комунальну власність міста. На теперішній час майданчик обліковується на балансі КЗ «ПК «Тернівський» КМР. За тривалий час існування, танцювальний майданчик втратив свою актуальність: його функціонування припинено, тому що він знаходиться в аварійному стані та не відповідає сучасності, естетичним нормам. Його замощення пошкоджено, естрада повністю зруйнована так, що стала небезпечною для здоров’я відвідувачів парку.

Мета проекту

Капітальний ремонт танцювального майданчику в парковій зоні є важливим і своєчасним, що відкриє нові можливості для організації змістовного дозвілля мешканців міста всіх вікових категорій, а саме дітей та молоді в період літніх канікул, організації сімейного відпочинку, ветеранів праці, тощо.

Очікувані результати

Відремонтований танцювальний майданчик стане улюбленим місцем проведення дозвілля мешканців району. На ньому палац культури зможе проводити культурно-мистецькі заходи, спрямовані на організацію дозвілля дітей та молоді, виступи духових оркестрів та кращих творчих колективів палаців культури, музичних шкіл Тернівського району, проводити концертні програми до державних свят, ярмарки, фестивалі, танцювальні вечори для дорослих, тощо. Це дасть можливість залучити мешканців міста та району до художньої творчості, популяризувати народну творчість, знайомити відвідувачів заходів з місцевими митцями та ін.

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації проекту плануються наступні заходи, а саме: виготовлення проектно-кошторисної документації, проходження експертизи проекту, виконання будівельних робіт (демонтаж існуючих елементів об’єкту, планування майданчику, улаштування майданчику та естради, улаштування навісу естради, улаштування огорожі, електромонтажні роботи, благоустрій території), введення в експлуатацію відремонтованого танцювального майданчику

Фотографії