• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Від шкільного порогу іде в життя дорога» КЗШ № 59 Брав участь

Доданий
29.08.2018
Номер
114
Благоустрій

Проект передбачає ремонт фасаду закладу та шкільного порогу, що дозволить створити сприятливі санітарно-гігієнічні та комфортні умови для здійснення навчально-виховного процесу та збереження здоров’я учнів;
суттєво знизить витрати на сплату послуг з опалення, що призведе до заощаджень бюджетних коштів; покращить естетичний вигляд будівлі школи.

Автор проекту
Тетяна
Тетяна Білокур
Бюджет
120 480 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Гірників (50-річчя Жовтня), 30, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На даний момент покриття шкільного порогу знаходиться у зношеному стані та потребує реконструкції. Покриття порогу та сходів не має естетичного вигляду, а в подальшому може стати причиною збільшення травматизму. Старі дерев’яні двері не мають достатньої щільності для збереження тепла, деревина з віком втратила свою міцність, двері важко зачиняти та відчиняти. Криворізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 59 у 2017 році відзначила свій 50-річний ювілей. Приміщення школи було збудовано в 1967 році, відповідно будівельні матеріали та конструкції є технологічно застарілими, частково зношеними та поступово приходять у непридатність для подальшої експлуатації, проектні рішення не відповідають сучасним вимогам. Ті заходи, які щорічно виконуються силами батьків та персоналу для забезпечення функціонування закладу не вирішують даної проблеми в повному обсязі. Щодня порогом користуються більше 500 учнів школи, близько 70 працівників, батьки учнів та гості закладу. Ремонт та заміна покриття порогу, встановлення енергозберігаючих дверей призведе до економії енергоресурсів; поліпшення естетичного вигляду, як зовні, так і в середині будівлі; створить відповідний температурний режим у приміщеннях школи.

Мета проекту

Метою проекту є насамперед створення безпечних та комфортних санітарно-гігієнічних умов для доступу до закладу освіти учнів, батьків, працівників у тому числі людей з обмеженими фізичними можливостями, покращення естетичного вигляду фасаду школи, підвищення терміну експлуатації будівлі.

Очікувані результати

Реалізація проекту вирішить проблему енергозбереження (підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів, скорочення непродуктивних витрат), зменшення рівня дитячого травматизму на пришкільній території, створення безбар’єрного безпечного доступу до закладу. Естетичний вигляд фасаду закладу посприяє підвищенню національної свідомості дітей та дорослих.

План заходів з реалізації проекту

Облаштування фасаду облицювальною плиткою у вигляді українського орнаменту. Встановлення сучасних металопластикових дверей. Укладання плитки на поріг. Ремонт та реконструкція перил та пандусу.

Фотографії