• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Індустріальний пленер ім. Івана Авраменка Брав участь

Доданий
28.08.2018
Номер
110
Туризм

Місто має великий спадок індустріальних та промислових об’єктів, які є невід’ємною частиною нашої культури та історії. Серед художників яскраво лунає ім’я Івана Авраменка – художника який зафіксував на живописних полотнах становлення Кривбасу як могутнього промислового гіганту. Тому саме на його честь буде доцільною організація пленеру присвяченого промисловим світлинам рідного міста.

Автор проекту
Анатолій
Анатолій Лабунський
Бюджет
55 385 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг
Адреса
вул. Бикова, 10, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На теперішній час багато містян має негативне відношення до індустріальних міст. Особливо це стосується молоді, яка не бачать можливості саморозвитку та реалізації власного інтелектуального потенціалу в таких містах. Це спонукає до міграцій найбільш освіченої та талановитої криворізької молоді в інші міста України та закордон. Крім того, на сьогодні в українському суспільстві не сформовано розуміння доцільності розвитку та підтримки індустріального типу культури, в той час як західноєвропейське суспільство сприймає та підтримує проекти спрямовані на підтримку та збереження об’єктів індустріальної спадщини, які є продуктами індустріальної епохи. Реалізація даного проекту створить сприятливі умови для підвищення рівня індустріальної культури містян, відкриття нових напрямків самореалізації та розвитку дітей та молоді, а також подальшої популяризації промислового туризму Кривого Рогу в Україні та за її межами.

Мета проекту

Мета – проведення «Індустріального пленеру ім. Івана Авраменка» орієнтовно в кінці квітня на початку травня 2019 року та в серпні 2019 року, що спонукатиме до розвитку промислової культури молоді, промислового туризму в місті та за його межами, залучення якнайбільше талановитої молоді та її патріотичне виховання через мистецтво, вшанування пам’яті видатного криворіжця, майстра індустріального живопису І. Авраменка та поповнення колекції індустріальних пейзажів, що дадуть змогу збільшити масштаби пересувних виставок для популяризації індустріальної культури серед дітей та молоді.

Очікувані результати

1. Підвищення позитивного сприйняття індустріальної культури серед мешканців міста. 2. Молодь знайде нові напрямки самореалізації та творчого розвитку. 3. Популяризація промислового туризму серед мешканців та гостей міста. 4. Відкриття нових цікавих течій творчості та підвищення рівня професійного розвитку молодих художників.

План заходів з реалізації проекту

1. Об’єднання промисловців та молоді міста навколо спільної мети; 2. Підготовка пленеру 2.1.Організація: - збір учасників пленеру та супроводжуючих осіб; - відвідання промислової локації промислових підприємств; - відвідання промислової локації Саксаганського району; - підготовка 30 художніх робіт промислової тематики до виставкової діяльності; - підготовка фото та відео звіту на тему промислового арту у Кривому Розі; 3. Транспортне забезпечення перевезення учасників пленеру до промислових локацій міста; 4. Проведення виставок живописних полотен у виставкових локаціях фестивалю "Ніч індустріальної культури у Кривому Розі" у 2019 році.

Фотографії