• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Urban build" (в рамках фестивалю "Industrial Fest") На реалізації

Доданий
30.07.2019
Номер
11
Молодіжні проєкти

Молодіжний фестиваль "Urban build" (в рамках фестивалю "Industrial Fest") організовується з метою популяризації та піднесення престижу робітничих професій, налагодження партнерських зв’язків, виявлення і підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти, підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів.

Автор проекту
Лариса
Лариса Мартиненко
Бюджет
113 210 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг
Адреса
Кривий Ріг

Опис

Проблема

Вибір професії – це одна з важливих складових умов людського щастя, усвідомлення своєї корисності для людей або відчуття «маленької людини» - гвинтика, виконавця чужої долі. Ким бути? Це питання ставив, ставить і буде ставити кожен із нас.
У розвинених країнах профорієнтація населення має важливе соціально-економічне значення. Вона є обов’язковим елементом ринку праці, оскільки забезпечує оптимальний розподіл і використання робочої сили відповідно до можливостей працівника та потреб у представниках певної професії.
Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні три фактори: інформованість про світ професій, знання своїх особистісних особливостей, уміння співвідносити особисті якості з вимогами, які пред’являють професія і спеціальність.
Тож, відвідавши наш Urban build молода людина може з більшою ймовірністю прийняти правильне рішення стосовно вибору майбутньої професії.

Мета проекту

Мета проекту - сприяння усвідомленому вибору молодими людьми майбутньої професії, затребуваної на регіональному ринку праці, формування у них стійкої мотивації до набуття навичок, необхідних для працевлаштування, підвищення суспільної престижності робітничих професій, наближення послуг з профорієнтації до широкого кола споживачів.

Очікувані результати

Очікувані результати - свідомий вибір майбутньої професії кожною молодою людиною на основі співставлення індивідуальних інтересів і запитів та потреб ринку праці

План заходів з реалізації проекту

У рамках фестивалю відбудеться ярмарок-продаж виробів, вернісаж виробничої діяльності учнів з робітничих професій, практичні тренінги професійного спрямування, територія квестів професійної компетенції, перформанс активної молоді міста, центр консультування та співпраці роботодавців, туристичний індістріал (екскурсії промисловими об’єктами).

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.