• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Криворізькій напівмарафон «Сталевий забіг» (“Steel Run”) Брав участь

Доданий
28.08.2018
Номер
109
Фізична культура і спорт

Наша мета, за допомогою проведення Криворізького напівмарафону, зробити наше місто центром спортивного життя України, популяризувати, як здоровий образ життя, так і наше чудове місто – місто довжиною в життя, через проведення в жовтні 2019 року Всеукраїнського бігового напівмарафона «Сталевий забіг» (“Steel Run”) та зробити напівмарафон однією з візитівок нашого міста.

Автор проекту
Бюджет
595 250 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг
Адреса
Металургів проспект, Металургійний район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Популяризація бігу в нашому індустріальному місті з концентрацією металургійних підприємств, гірничозбагачувальних комбінатів, шахт конче необхідна. Серцево-судинні захворювання провідна причина смерті. Біг – можливість зробити наше серце сильнішим, витривалішим. Біг – дозволяє перемогти депресію, яка, нажаль, супроводжує багатьох в нашому напруженому житті. В межах заходу, планується звернути увагу спільноти міста і на таку проблему, як захворювання на туберкульоз. За статистикою, серед 100 криворіжців 64 людини є носіями цієї хвороби, а 1115 – з активною формою туберкульозу станом на 2018 рік. Керівництво міста активно бореться з розповсюдженням небезпечної інфекції різними методами та засобами, сприяє ранньому діагностуванню та робить все можливе для ефективного лікування. Все ж допомога небайдужих громадян ніколи не буває зайвою. «Благодійна миля» не тільки приверне увагу громадськості до одного з найнебезпечніших захворювань – туберкульозу, а й дозволить надати адресну допомогу шляхом благодійних внесків за пробіг дистанції. До того ж, Криворізький напівмарафон дозволить залучити до нашого міста бігову спільноту зі всієї України, що дозволить побачити наше місто крізь призму маршрутів індустріального туризму, спорту, емоцій спортивних перемог, продемонструє неповторний колорит і творчий потенціал Кривого Рогу, зробить його привабливішим для туристів з різних міст. За умови реалізації проекту, всеукраїнський біговий напівмарафон проходитиме щороку, популяризуватиме Кривий Ріг та привертатиме увагу до небезпеки туберкульозу, збиратиме благодійні кошти на допомогу у лікуванні найбільш нужденних хворих.

Мета проекту

Проект відповідає п.3.6.2.6 Положення, а саме – створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя. Завдання: 1) Провести Всеукраїнський біговий напівмарафон у м. Кривий Ріг за сприяння всеукраїнської бігової спільноти та бігової спільноти м.Кривий Ріг; 2) Сприяти розвитку промислового туризму шляхом проведення бігового напівмарафону за участі спортсменів з різних міст України; 3) Пропагувати серед жителів міста здоровий спосіб життя та заохочувати містян до бігу, як засобу збереження здоров’я та покращення життєздатності, що погіршується через екологічний стан міста; 4) Залучити до реєстрації у Всеукраїнському марафоні більше трьох тисяч гостей, жителів різних куточків України; 5) Організувати тренувальні забіги у місті на етапі підготовки до марафону; 6) Привернути увагу до найпоширенішого та небезпечного захворювання у місті гірників та металургів – туберкульозу; 7) Організувати благодійний забіг «Благодійна миля» з метою збору коштів для надання адресної допомоги у лікуванні від туберкульозу.

Очікувані результати

Запропонований проект після реалізації стане гарною спортивною традицією, щорічно набираючи обертів та масштабності, за рахунок зібраних внесків учасників забігу. Спираючись на досвід проведення подібних заходів, можна сміливо говорити про життєздатність даного проекту.

План заходів з реалізації проекту

Ми прагнемо залучити до цього спортивного заходу учасників не залежно від віку, статі та стану здоров’я та звернути увагу мешканців на таке нагальне захворювання у нашому місті як туберкульоз. Через організацію «Благодійної милі» бажаючі учасники зможуть зробити свій внесок у здоров’я дітей металургів, яких не оминуло це захворювання (адресно). Онлайн-реєстрація учасників здійснюватиметься онлайн ресурсами всеукраїнської бігової спільноти (вся потрібна інформація розміщуватиметься на сайтах спільнот). Інформування криворіжців відбуватиметься через розповсюдження роздаткового матеріалу (плакатів, флаєрів тощо) та розповсюдження інформацій через соціальні мережі. Орієнтовна кількість учасників – 1500-3000 чоловік, в тому числі і гості з різних куточків України. Такий формат події стане можливим, через залучення всеукраїнської бігової спільноти, федерації легкої атлетики, які організовують масштабні бігові заходи по всій Україні і за її межами та щоразу збирає більше ніж 10000 учасників, мають інтерент-ресурс, за яким щоденно слідкують понад 40000 читачів (тільки у 2018 році заплановано та проводиться більш ніж 20 особистих бігових івентів та понад 30 заходів по різних містах України.