• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Облаштування спортивно-туристичного міні комплексу Брав участь

Доданий
28.08.2019
Номер
109
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Проект спрямований на відновлення багатофункціонального спортивного майданчика по вулиці Сергія Колачевського, 114. Це вкрай необхідна спортивно-туристична зона, якої не вистачає мешканцям району. Проект розрахований для безкоштовного відвідування дітьми різних вікових категорій. Складається з універсальної спортивної зони (міні футбол, баскетбол), зони для занять пішохідним та гірським туризмом.

Автор проекту
Олена
Олена Загоруйко
Бюджет
1 324 487 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
вул. Колачевського Сергія (23-го Лютого), 114, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Проект є логічним продовженням роботи КПНЗ «ЦТКЕУМ «Меридіан» КМР, як осередку становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати і захищати свою країну, як центру соціалізації учнівської молоді де враховуються інтереси дітей з особливими освітніми потребами.
На сьогоднішній день залишаються актуальними:
- поширення дитячої бездоглядності у вільний від навчання час;
- рівень підліткової злочинності;
- потреба в підвищенні рівня охоплення населення руховою активністю.
Одним зі шляхів вирішення цих проблем є створення належних умов щодо якісного виховання здорової молоді за допомогою запропонованого проекту «Спортивно-туристичний міні комплекс». Спорт - запорука здоров'я, тому заняття фізичною культурою є дуже важливими, як для дітей, так і для дорослих, а сприяння розвитку туризму є одним з приорітетних напрямків розвитку нашого міста.

Мета проекту

Метою проекту є формування умов для розвитку спорту та здорового способу життя шляхом облаштування у 2020 р. сучасного «Спортивно-туристичного міні комплексу» на території біля житлового будинку № 114, по вулиці Сергія Колачевського для занять баскетболом, міні футболом, бадмінтоном, створення умов для безпечних занять з фігурного водіння велосипеду, подолання імітованих перешкод з пішохідного та гірського туризму відповідно до вимог з техніки безпеки та санітарних вимог; створення належних умов для організації сучасного освітнього процесу, дозвілля дітей та молоді, занять фізичною культурою та спортом. Впровадження проекту сприятиме організації безпечного змістовного дозвілля та особистісному всебічному розвитку школярів, формуванню здорового способу життя.

Очікувані результати

Втілення в життя даного проекту дозволить зробити черговий успішний крок на шляху комплексної реалізації суспільно значимих напрямків, а саме покращить стан здоров’я дітей, зміцнить засади здорового способу життя, дасть змогу покращити стан фізичного і психологічного здоров`я; позитивно вплине на організацію дозвілля сімей, криміногенну ситуацію в районі, а також згуртує навколо спільної справи учнів, батьків та педагогів.

План заходів з реалізації проекту

План-графік реалізації заходів проекту:
1. березень-травень - Розробка проектно - кошторисної документації, експертиза;
2. червень - Влаштування існуючого покриття спортивного майданчика;
3. липень-серпень - Облаштування майданчика згідно з розробленою ПКД;
4. вересень - Проведення свята відкриття продукту проекту;
5. січень – вересень - Проведення інформаційної кампанії в ході реалізації проекту шляхом інформування через ЗМІ, на електронній платформі «Громадський бюджет» та на сайті закладу.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Так.