• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Нічна виставка мистецтва» Відхилений

Доданий
28.08.2018
Номер
108
Культура

«Нічна виставка мистецтва» - це сучасний мультикультурний технологічний фестиваль мистецтв. За 15 років існування проекту в ньому взяли участь близько двохсот авторів зі всієї України. Нічна виставка - це вільний доступ до експозицій сучасного, народного і традиційного мистецтва для всіх, без будь-яких обмежень, жителів міста.

Автор проекту
Ренато
Ренато Ортіс Лопес
Бюджет
498 077 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
Короленка вулиця, Терновской район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Ідея та втілення проекту «Нічна виставка мистецтва» продиктована практично повною відсутністю виставкових майданчиків для сучасного, народного і традиційного мистецтва в місті Кривому Розі. Безкоштовні відкриті майданчики, доступні для широкого глядача, відсутні зовсім. В умовах специфічної географії міста, при потенційній 200 000 аудиторії, на його території є всього один виставковий зал академічного мистецтва і одна комерційна галерея, які розташові у центральні частині міста. Дана ситуація свідчить про проблему дефіциту в сфері естетичного виховання населення, а так само про неможливість для самореалізації творчих діячів, а особливо, творчої молоді.Така ж картина спостерігається в сфері сучасної музики і театру. Подібні виставки проходять в місті з 2004 року та мали великий інтерес серед мешканців міста. У численних інтерв'ю, взятих під час нічних виставок, відвідувачі висловлювали подяку на адресу авторів-постановників, роблячи особливий наголос на унікальність заходу, що проводився. Досвід дозволяє її авторам і учасникам втілити проект ефективно та якісно, ім'я, зароблене за час існування проекту, приверне максимальну кількість глядачів міста, а так само учасників з усієї України. Тим самим, «Нічна виставка мистецтва» частково вирішує і пом'якшує обстановку в сфері виставкової діяльності та естетичного виховання жителів міста. Крім того, дана виставка не має ніяких обмежень категорії населення, на яку спрямовані результати виконання проекту, так як, це любителі сучасного мистецтва різного віку та соціальної категорія.

Мета проекту

МЕТА проекту: -популяризувати та розвивати творчий потенціал молодих українських авторів; -зберегти і зміцнити духовний і моральний рівень жителів міста; -просвітнеться діяльність мистецтва європейського рівня; -забезпечити дозвілля жителів міста; -звернути увагу на деякі соціальні проблеми шляхом тематичних робіт; -скоротити дефіцит концертної та виставкової діяльності в сфері сучасного мистецтва;

Очікувані результати

В силу своєї масштабності (22 виставкових стенду, 7 екранів, 2 сцени, 2 подіуму, стіна для графіті та ін.), за допомогою особливих концептуальних дизайнерських рішень, з використанням спеціального інтелектуального освітлення, об'ємного навколишнього звуку, «Нічна виставка мистецтва» допоможе привернути величезну кількість глядачів і слухачів і як наслідок вирішує поставлені перед собою завдання: - близько 50 молодих українських авторів безкоштовно отримують оригінальне виставковий простір на площі приблизно 300 м2 для демонстрації власних творів; - всі, без обмежень, громадяни мають безкоштовну можливість відвідати галерею сучасного, класичного і народного мистецтва під відкритим небом, розташовану на відкритому майданчику; - глядачі й слухачі, які відвідали виставку, отримують можливість ознайомитися і насолодитися творчістю сучасників в таких видах мистецтва як живопис, графіка, фотографія, стріт-арт, анімація, театральна мініатюра, театр тіней; побачити концептуальні інсталяції відео-арту на 7 великих екранах, почути найрізноманітнішу музику від класики до авангарду, від джазу до фольку, від фламенко до року і т. д.; також форматом передбачена система об'ємного навколишнього звуку, що дозволить посилити і занурити відвідувачів в атмосферу перформансу; - всі бажаючі отримають можливість спостерігати за процесом створення живописного полотна під час майстер-класів дипломованих художників. «Нічна виставка мистецтва» здійснюється неформальним об'єднанням творчих авторів із залученням волонтерів, впродовж 15 років за сформованою і чітко відпрацьованою системою. Оцінку результату можна отримати шляхом оцінки кількості мешканців міста та гостей, які відвідали свято, а також за допомогою інтерв'ювання, письмових відгуків і соц. опитування. Освітлення в пресі і на телебаченні дадуть об'єктивну оцінку ефективності.

План заходів з реалізації проекту

Орієнтовний план заходу* Захід Результати Орієнтовний виконавець Експозиція картин (Живопис, графіка) 19-20 травня Популяризація мистецтва, самореалізація молодих художників, культурне просвітництво Кандидатури учасників розглядаються і проходять відбір Фотовиставка 19-20 травня Виставка сучасного фотомистецтва Фотографи міста, Живе виконання графіті 19-20 травня Просування сучасного мистецтва Р.Меліков, Я.Скоре Театральні мініатюри 19-20 травня Популярізація пластичного театру Кандидатури учасників розглядаються і проходять відбір Театр тіней 19-20 травня Культурне просвітництво О. Соколовський, Н.Соколовская (м.Київ) Світлове шоу 19-20 травня Візуальні ефекти Р.Ортіс Відео інсталяції 19-20 травня Постановка соціальних проблем, естетичне виховання, дозвілля Р.Ортіс Кандидатури учасників розглядаються і проходять відбір Демонстрація сучасної анімації 19-20 травня Просування сучасного мистецтва Р.Ортіс Кандидатури учасників розглядаються і проходять відбір Барабанне шоу 19-20 травня Демонстрація нестандартних музичних рішень, розвага С.Грицев, Д.Хветесиев, О.Лях, Н.Бурбело Концерт класичної музики 19-20 травня Популяризація класичної музики Е.Бурбело, Д.Маленко (м.Дніпропетровськ) Кандидатури учасників розглядаються і проходять відбір Концерт джазової музики 19-20 травня Популяризація класичної музики А.Каюн (м.Київ), Д.Каюн (м.Дніпропетровськ), В.Федорчук, Д.Самойлов (м.Кіровоград) Кандидатури учасників розглядаються і проходять відбір Концерт іспанської музики (фламенко) 19-20 травня Популяризація фламенко Д.Демченко (м.Дніпропетровськ), Д.Маленко (м.Дніпропетровськ) Концерт губної гармошки 19-20 травня Популяризація блюзової музики С.Сопко Концерт етнічної музики 19-20 травня Демонстрація сучасної музики з використанням традиційних інструментів Група "Діфрагма" Концерт фортепіанної музики 19-20 травня Популяризація фортепіанної музики В. Нікітін, Т.Кущ, А.Каюн (м.Київ) Кандидатури учасників розглядаються і проходять відбір Концерт народної музики (бандура, кобза) 19-20 травня Популяризація народної музики О. Соколовський (м.Київ), Е.Бондар (м.Київ), А.Кузіна, Р.Морозов Музика народів світу 19-20 травня Популяризація етнічної музики. Демонстрація рідких музикальних інструментів Ю.Мастило, В. Нікітін Виступ українського народного хору 19-20 травня Популяризація народної пісні Директор С.Самойлова Майстер-клас із живопису 19-20 травня Демонстрація процесу створення витвору мистецтва А.Ярошкевич *Під час підготовки нічної виставки кінцевий план заходу може бути змінений