• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Контейнерна система UNDERGROUND для парку Б.Хмельницького Брав участь

Доданий
28.08.2018
Номер
107
Благоустрій

Контейнерна система UNDERGROUND для парку Б.Хмельницького» - проект, який має всі можливості для початку комплексної програми по встановленню сучасних підземних смітників на території Кривого Рогу. Вони є практичним і екологічним рішенням. Встановлені в центрі міста чи всередині житлового кварталу, вони зберігають архітектуру та створюють комфортні умови для мешканців та гостей міста.

Автор проекту
Ірина
Ірина Задунайчук-Гай
Бюджет
469 300 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
Металургів проспект, Металургійний район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

І ніяких пакетів із відходами, що випадають зі смітника. Культури сміття в Україні, та й у Кривому Розі зокрема, хотілось би бажати кращої: непотріб, що валяється купою біля баків, нестерпний сморід, щурі, собаки та ворони, які розносять його по-периметру, а сортування його для наших людей взагалі «вища математика», - це проблеми, які існують біля кожного будинку. Та тепер надія на зміни є. Підземні контейнери для сміття. Європейський досвід для України. Один підземний бак вміщує в собі, що найменше, 3 кубічних метри сміття. На його прибирання мають витрачати три хвилини часу. Все геніальне просто. Сама конструкція не складна – щоб кислоти та відходи не потрапляли в землю, у вириту яму встановлюються бетонний бункер, у якому і знаходиться бак/баки. Зверху він закритий кришкою зі спеціальним отвором. Слугуватиме довго. Проблема сміття в нашій державі – глобальна. І виникла вона не тому, що українці багато смітять, а тому, що в країні далека від досконалості система поводження з відходами. Але давайте йти до довершеності маленькими кроками, і в першу чергу на цьому шляху варто починати з себе.

Мета проекту

Мета проекту вирішити питання неприглядного вигляду, неприємних запахів від сміття, непотребу, що валяється купою біля контейнерних баків, нестерпного смороду, щурів, собак та воронів, які розносять сміття та непотріб по-периметру. Для початку в парку Б.Хмельницького, а потім в усьому місті.

Очікувані результати

Короткотривалі результати: вирішення питання неприглядного вигляду, неприємних запахів від сміття, непотребу, що валяється купою біля контейнерних баків, нестерпного смороду, щурів, собак та воронів, які розносять сміття та непотріб по-периметру контейнерних баків в парку Б.Хмельницького. Перспективні наслідки реалізації проекту: розвиток проекту в межах міста з метою благоустрою всіх контейнерних майданчиків.

План заходів з реалізації проекту

1.Підготовка документації для виконання будівельно-монтажних робіт: Топографо-геодезична зйомка, Розробка робочого проекту, Ведення авторського нагляду, Ведення технічного нагляду, Проведення експертизи проекту. 2. Виконання будівельно-монтажних робіт: Зрізання рослинного шару грунту, Розроблення грунту екскаватором та вручну для влаштування фундаментів та стін, Влаштування фундаментів та стін (з підготовкою під підлогу, гідроізоляцією та армуванням), Монтаж обладнання підземних сміттєвих баків, Благоустрій території (замощення плиткою ФЕМ).

Фотографії