• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Дитячий майданчик "Веселий острівець" Брав участь

Доданий
04.09.2020
Номер
107
Муніципальні проєкти малі

Ідея проекту спрямована на реалізацію власних потреб дітей шкільного та дошкільного віку, розвитку фізичних і комунікативних якостей, створення необхідного рівня відпочинку і зручнішого проведення дозвілля. Ігровий дитячий майданчик «Веселий острівець» буде працювати протягом багатьох років, залучаючи дітей до здорового відпочинку, активного дозвілля та покращення благоустрою району та міста.

Автор проєкту
Віктор
Віктор Черепанюк
Бюджет
230 178 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
просп. Перемоги, 30, Кривий Ріг

Опис

Проблема

За останні роки в нашому районі збільшилася кількість дітей. Позашкільна діяльність більшості з них є взагалі неорганізованою та неконтрольованою. На прибудинковій території по проспекту Перемоги біля будинку 30 та ще де кількох будинків відсутні будь які сучасні багатофункціональні майданчики для дітей і тому батькам з малюками необхідно відвідувати інші місця для відпочинку жил. масиву. Через це утворюється велике накопичення дітлахів на інших майданчиках, що приводить до не зручностей та травматизму. Для запобігання цього, пропонуємо створити  і облаштувати ігрово-спортивний дитячий майданчик, як запоруку організації дозвілля дітей.

Мета проєкту

Допомога дітям у реалізації власних потреб, соціалізація їх, розвиток фізичних і комунікативних якостей, організація дозвілля.
Створення необхідного рівня відпочинку дітей і зручнішого проведення їхнього дозвілля. Підвищення культурного рівня відповідальності мешканців та їх родин. Сприяння розвитку міста, підвищення його комфортності та привабливості; створення майданчику для облаштування спортивним та ігровим знаряддям; організація зони відпочинку, залучення більшої кількості дітей;
покращення благоустрою території проспекту Перемоги.

Очікувані результати

Даний проект дасть можливість створення необхідного рівня відпочинку, більш комфортніше та зручніше проводити дітям проводити своє дозвілля, залучення більшої кількості дітей позашкільного та шкільного віку до здорового відпочинку.
Ідея спрямована на розвиток міста, підвищення його комфортності та привабливості.

Перспективні наслідки проекту
Розкриття потенціалу та реалізація власних потреб, соціалізація дітей. Підвищення рівня довіри до старшого покоління, набуття позитивного досвіду. Розвиток і покращення дозвілля дітей в нашому районі.

Сталість результатів проекту
Ігровий дитячий майданчик «Веселий острівець» буде працювати протягом багатьох років, залучаючи дітей до здорового відпочинку, активного дозвілля та покращення благоустрою району та міста.

План заходів з реалізації проєкту

Скласти загальний бюджет проекту
 Виконати підготовчі роботи для встановлення дитячого майданчику
Закупівля обладнання
Монтаж обладнання та його монтування
Висвітлення результатів реалізації проекту та його популяризація позитивного досвіду серед громадян