• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Right food: модернізація харчового блоку На реалізації

Доданий
13.10.2017
Номер
104
Освіта

Проект модернізації харчового блоку шкільної їдальні, який буде впроваджуватися у КЗШ №100, дозволить покращити здоров’язберігаючі умови дітей, підвищити їх інтелектуальний рівень. Оновлене обладнання на харчоблоці позитивно позначиться на здоров’ї дітей, вихованні в них найкращих традицій культури харчування.

Автор проекту
Катерина
«Товариство інвалідів "Надєжда" Інгулецького району»
Катерина Стахова
Бюджет
95 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
Каткова вулиця, Ингулецкий район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Обладнання на шкільному харчоблоці є застарілим, енерговитратним та потребує заміни, що дозволить вирішити питання покращення здоров’язберігаючих умов дітей, підтримки їх здоров’я, високої працездатності та підвищення їх інтелектуального рівня.

Мета проекту

Оновлене обладнання на харчоблоці позитивно позначиться на здоров’ї дітей, вихованні в них найкращих традицій культури харчування, формування навичок харчування. Проект слугуватиме об’єднанню та згуртованості громадської організації «Товариство інвалідів «Надєжда» Інгулецького району, учнівського, педагогічного колективу, батьківської громадськості.

Очікувані результати

Проект модернізації харчового блоку дасть можливість реалізувати питання організації якісного харчування. Завдяки даному проекту буде оновлено обладнання на харчоблоці, що позитивно позначиться на здоров’ї дітей, їх витривалості та підвищенні інтелектуального рівня.

План заходів з реалізації проекту

Визначення мети та завдань проекту. Презентація та обговорення проекту «Right food: модернізація харчового блоку – покращення здоров’язберігаючих умов дітей з загальними й особливими потребами». Розробка заходів по реалізації проекту творчою групою. Створення ескізів щодо оформлення харчоблоку їдальні Закупівля матеріалів. Встановлення кухонного обладнання, секційних дверей. Оформлення стенду «Здорове харчування».Звіт.

Фотографії