• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відновлення покриття площі біля Братської могили радянських воїнів, які загинули при визволені Кр.Р. Брав участь

Доданий
23.08.2019
Номер
102
Муніципальні проєкти великі

Для повноцінного, гармонійного розвитку та підвищення презентабельності Металургійного району є необхідність проведення реконструкції площі біля Братської могили радянських воїнів, які загинули при визволені м. Кривого Рогу.

Автор проекту
Євгенія
Євгенія Філоненко
Бюджет
1 329 993 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
Металургійний район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Для повноцінного, гармонійного розвитку та підвищення презентабельності Металургійного району є необхідність проведення реконструкції площі біля Братської могили радянських воїнів, які загинули при визволенні м. Кривого Рогу. У 2018 році виконано капітальний ремонт Братської могили тому дивлячись на це в комплексі покриття плоші вимагає повної заміни, в вибитих ямках постійно утримується вода від дощів та талого снігу, що спричіняє незручності громадянам. Зазальна площа ділянки 2250м2. У реалізації даного проекту зацікавлені мешканці прилеглих будинків та громада Металургійного району. Проект має соціально - економічну спрямованість та є реальна можливість його виконання.

Мета проекту

Метою проекту є проведення заходів з реконструкції існуючої паркової зони та подальше її функціонування як сучасного культурно-дозвільного осередку культури та відпочинку задля задоволення потреб мешканців міста у якісному та активному дозвіллі, забезпечення стійкого розвитку та подальшого збереження території площі, користуванні жителями та гостями міст зон активного та тихого відпочинку при збереженні глибинного озеленення простору.

Очікувані результати

Проектом передбачається відпрацювання механізмів об'єднання та залучення населення до співпраці разом з міською владою та районною владою. Необхідність вирішення нагального питання благоустрою міста та спільні ідеї стали поштовхом для започаткування проекту. Досянгнення мети та виконання завдань проєкту здійснюється шляхом об'єднання матеріальних, фінансових ресурсів громади, впливу на свідомість суспільства та обєднання організацій партнерів в єдину команду для реалізації наміченого.

План заходів з реалізації проекту

- залучення громадськості до реалізації даного проекту,
- залучення інвестицій.
1. Підготовчий:
- створення робочої групи;
- укладання чіткого, поетапного графіку виконання проекту;
- визначення постачальників та партнерів.
2. Головний:
- процедура закупівлі необхідного обладнання, інвентарю та сировини, будівельних матеріалів;
- встановлення плитки;
- благоустрій.
3. Звітний:
- інформаційну кампанію про стан робіт в звітний період, залучивши соціальні мережі, ЗМІ та інші види інформування.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії