• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Dance Travel ( Танці для всіх. Соціальні танці) На реалізації

Доданий
04.09.2020
Номер
100
Молодіжні проєкти

На сьогодні в нашому місті ми маємо дуже активний соціальний запит щодо навчання танцювальній культурі різного етнічного походження — те, що можемо назвати танцями народів світу, в тому форматі, якій зараз прийнято називати танцями соціальними. Ми обрали для навчання три найпопулярніші - танго, ірландськи танці та лінді -хоп. Зауважимо, що у місті немає цих видів танців в жодному з районів.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Дорофєєва
Бюджет
199 125 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський

Опис

Проблема

Проблема проведення вільного часу корисно та цікаво завжди була і є актуальною. В наш час тотальної діджіталізації та малорухливости, коли людина, проводячи багато часу на роботі, повертаючись додому, має лише час на відпочинок пасивний протягом робочого тижня, у вихідні все частіше замислюється над тим, як провести уік-енд. Багато людей обирають спорт, туризм, еко-туризм, волонтерство. Але багатьом з нас цікаві симбіотичні види проведення вільного часу, де людина може реалізувати свої потреби рухательної активності, спілкування з іншими людьми, отримання нової цікавої інформації, задоволення своїх естетичних запитів.На сьогодні в нашому місті ми маємо дуже активний соціальний запит щодо навчання танцювальній культурі різного етнічного походження — те, що можемо назвати танцями народів світу, в тому форматі, якій зараз прийнято називати танцями соціальними. Соціальні танці — категорія танцювальних стилів різних народів світу, якими люди займаються не задля змагань, в вигляді проведення вільного часу а також для обміну позитивними враженнями та емоціями.1. Аргентинське танго/мілонга — парний танець вільної композиції, що виконується під характерну ритмичну експресивну музику, танець, що виник як результат сплаву європейської, африканської та південно-американської культур.

2. Ірландські сет-танці — різновид традиційних ірландських танців, технічно нескладні, для групи танцюристів. Сет-танці мають змішане походження, можуть продовжуватись від 10 до 30 хвилин, при зовнішній простоті кількість змінних фігур потребує концентрованої уваги та фізичної витривалості.
3. Лінді-хоп — танець, що відносять до свінгових, тому що, маючи африканське походження, він набув величезної популярності під час становлення та розвитку джазу в Америці 20-30 років минулого століття. Цей танець втілює абсолютно нову еклектичну естетику, з якою він триумфально підкорив всі континенти.
Нажаль, на сьогодні в Кривому Розі НЕМАЄ жодної студії, танцювального колективу або гуртка, де можна було б навчитись соціальним танцям саме цих трьох напрямків. ( “Імпульс” - студія соціального танцю, спеціалізується на сальсі-бачаті-кизомбі). Тому ми виходимо з пропозицією організувати серію навчальних майстер-класів з соцтанців 3-х напрямків від професійних тренерів, із заключним гала-концертом кожного напрямку, що одночасно вважатиметься випускним іспитом. Цільова аудиторія проєкту - Навчання планується проводити для всіх бажаючих,

Мета проєкту

1. Ознайомити молодь Саксаганського району віком від 14 до 35 років з естетикою соціального танцю, танцювальною культурою різних континентів.
2.Організувати навчання соціальним танцям у вигляді короткострокових майстер-класів професійними тренерами.
3. Підготувати фахівців з 3-х жанрів соціальних танців серед хореографів та викладачів закладів мистецтв міста для подальшої роботи в плані просування та промоції соціальних танців у Кривому Розі.
4. Кожну серію навчання завершити загальним гала-концертом учасників навчання, одночасно — випускним іспитом. Гала-концерт з кожного виду провести за участю музикальних груп відповідного музичного формату, що сприяє закріпленню навчально-практичного матеріалу та створює відповідну атмосферу. Вікові, професійні, фізичні показники учасників значення не мають.

Очікувані результати

У рамках навчання та майстер-класів відбудеться знайомство з танцювальною культурою та естетикою танцю різних континентів - Південної Америки, Північної Америки та Європи.
Під час навчання та тренувань планується створити комьюніті, яке у Кривому Розі започаткувало б новий формат спілкування - за допомого. спільного проведення вільного часу та спільних інтересів.
Спільне заняття соціальними танцями підштовхує людей до впорядкування режиму дня та прагненню здорового засібу життя, тому що це їм необхідно для утримання фізичної форми, хоча починають заняття соціальними танцями всі люди у різній фізичній формі.
Також планується підготувати в процесі навчання декілька спеціалістів-хореографів , які впровадживатимуть ці різновиди соціальних танців у місті.

План заходів з реалізації проєкту

1.Створення робочої групи з підготовки планів навчання.
2. Організація та проведення майстер-класів з кожного різновиду зазначених танців.
3.Заключний етап навчання - випускний іспит та участь у гала-концерті учасників.
4. Створення спільноти у місті з навчання соціальним танцям хореографами, які пройшли навчання.