• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Запрошуємо молодь Кривого Рогу на тренінг з написання заявок на конкурс "Громадський бюджет-2020"

31 травня – 01 червня 2019 року о 10:00 год. у приміщенні відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК "Міська бібліотека для дорослих" (пр-т Поштовий, 42) відбудеться тренінг з розробки та подання проектів на конкурс "Громадський бюджет-2020".

Учасники заходу матимуть можливість отримати не тільки теоретичні знання, а й практичні навички правильної підготовки проектів.

Запрошений експерт Руслан Краплич розповість, як у проекті описати проблему, влучно сформулювати мету та завдання, скласти бюджет та разом з учасниками на практиці пройде всі етапи написання проекту, навчить секретам прийняття позитивних рішень про фінансування проектів.

Запрошуємо активних мешканців Кривого Рогу віком від 18 до 35 років взяти участь у зазначеному заході, зареєструвавшись за посиланням: https://forms.gle/xJUZ5gyBj8CJHKgp6

Увага!!! Участь в тренінгу протягом двох днів є обов’язковою умовою.

Довідково:

Прийом конкурсних пропозицій по конкурсу "Громадський бюджет-2020" розпочинається з                01 липня 2019 року. Терміном закінчення прийому конкурсних пропозицій у паперовому вигляді о 1600 годині 15 серпня 2019 року, в електронному вигляді 16 серпня 2019 року о 00 годин.

Для участі в конкурсі автори проектів подають конкурсні пропозиції раді з проведення конкурсу за адресою: управління економіки виконкому Криворізької міської ради, каб. 428, пл. Молодіжна, 1,              м Кривий Ріг, 50101, з 08:30 до 17:00, українською мовою та обов'язково вносяться ними до електронної системи "Громадський проект" за адресою gb.kr.gov.ua.