• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Запрошуємо майбутніх авторів проектів на тренінг щодо написання проектів на участь у конкурсі "Громадський бюджет 2020".

19 липня – 20 липня 2019 року о 10:00 год. у приміщенні бібліотеки філіалу №24 КЗК "Міська бібліотека для дорослих" КМР (провулок Бульварний, буд. 16) відбудеться тренінг для громадськості щодо написання проектів на участь у конкурсі "Громадський бюджет 2020".

Метою тренінгу є ознайомлення учасників з Положенням про порядок проведення конкурсу, а також навчання порядку написання та подання проектів (організація та проведення заходів).

Крім того, учасники дізнаються: що таке проект, з кого складається команда проекту та хто ці люди; як довго може працювати проект; що важливіше: результат чи процес? На практиці пройдуть усі етапи написання конкурсних заявок та дізнаються секрети прийняття позитивних рішень про фінансування проектів.

Учасники заходу матимуть можливість отримати не тільки теоретичні знання, а й практичні навички правильної підготовки проектів.

Запрошуємо активних мешканців Кривого Рогу взяти участь у зазначеному заході, зареєструвавшись за посиланням: https://forms.gle/YPVWMrYpd8hn1km18

Увага!!! Участь в тренінгу протягом двох днів є обов’язковою умовою.


Довідково:

Прийом конкурсних пропозицій на участь у конкурсі проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2020 році проводиться у паперовому вигляді до 1600 годині 15 серпня 2019 року, в електронному вигляді о 00 годин16 серпня 2019 року.

Для участі в конкурсі автори проектів подають конкурсні пропозиції раді з проведення конкурсу за адресою: управління економіки виконкому Криворізької міської ради, каб. 428, пл. Молодіжна, 1, м Кривий Ріг, 50101, з 08:30 до 17:00, українською мовою та обов'язково вносяться ними до електронної системи "Громадський проект" за адресою gb.kr.gov.ua.