• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Запрошуємо активних та ініціативних мешканців Кривого Рогу на тренінги з підготовки проєктів для участі у конкурсі «Громадський бюджет-2022»

30 та 31 липня 2021 року у приміщенні Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР (проспект Поштовий, буд. 40) відбудуться два восьмигодинні тренінги з розробки та подання проєктів на участь у конкурсі «Громадський бюджет-2022».

Кожен тренінг є одноденним. Учасники заходу матимуть можливість отримати не тільки теоретичні знання, а й практичні навички правильної підготовки проєктів: як описати проблему, влучно сформулювати мету та завдання, скласти бюджет та провести моніторинг.

Тренінги будуть проводитися в інтерактивній формі з дотриманням карантинних вимог. Початок реєстрації на участь у заходах о 9:30 год.

Запрошуємо активних та ініціативних мешканців Кривого Рогу взяти участь у зазначених заходах, обравши одну з запропонованих дат та зареєструвавшись за посиланнями:

тренінг 30.07.2021 https://forms.gle/foAvrHGiR58SBHer5

тренінг 31.07.2021 https://forms.gle/LrxjL6LreGYWy3PX6

 

Довідково:

Для участі у конкурсі автори вносять проєкти до електронної системи «Громадський проєкт» за посиланням https://gb.kr.gov.ua/

Дата початку прийому проєктів на участь у конкурсі «Громадський бюджет-2022» ­26.07.2021. Термін завершення прийому конкурсних пропозицій 05.09.2021 о 23:59 год.

Долучайтеся до спільноти «Громадський бюджет - Кривий Ріг» та слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах:

Фейсбук  https://www.facebook.com/publicbudgetKR/notifications/ 

Інстаграм https://www.instagram.com/gb.kr.gov.ua/ 

Телеграмм https://t.me/gb_kr_city

Довідки та консультації за телефоном (056) 493-04-24.

Галерея