• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Юрій Вілкул: Завдяки конкурсу «Громадський бюджет» мрії жителів стають реальністю, а рідний Кривий Ріг – ще більш затишним,зеленим та комфортнішим

Міський конкурс «Громадський бюджет» допомагає криворіжцям втілювати у життя власні цікаві та корисні ідеї з розвитку рідного міста. Завдяки унікальному муніципальному проєкту в Довгинцівському районі створений новий, затишний сквер, родзинкою якого є стела у вигляді серця.

Зелена зона - це  своєрідний простір  як культурного відпочинку, так і ділового спілкування. HEARD зона, саме таку назву має проєкт за який проголосувало 3,7 тис мешканців. На його відкритті з переможцями конкурсу та мешканцями району поспілкувався міський голова Юрій Вілкул.

«Дуже приємно  бачити як мрії жителів стають реальністю. У нашому місті багато зелених зон, але  цей сквер – буде одним із найбільш оригінальних та затишних, тому що тут все зроблено з любов’ю та серцем. Я переконаний, що кожен відвідувач буде відчувати себе тут комфортно і зможе знайти власний куточок для живого спілкування. HEARD зона у Довгинцівському районі – це 14-й проєкт, який ми відкриваємо у рамках конкурсу «Громадський бюджет-2020». На фінальній стадії – ще близько трьох десятків проєктів! До кінця року  вони  будуть реалізовані та  запрацюють для криворіжців»,- підкреслив мер Юрій Вілкул.

«Громадський бюджет»   це  - дуже потрібний і ефективний проєкт.   Місто стає   ще кращим завдяки небайдужим, ініціативним людям. Приємно бачити, як змінився наш сквер.  Посередині встановлено серце, яке символізує   об”єднання всіх районів, мешканців.  Чудовий зелений куточок  для сімейного та дружнього відпочинку!», - поділилася враженнями  жителька Довгинцівського району Людмила.   

Цьогоріч буде реалізовано 50 проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет» за напрямками: 13 освітніх проєктів, 11 молодіжних та 26 муніципальних.  Родзинка «ГБ-2020» - запровадження категорії «молодіжні проєкти», яка не передбачає внесення авторами обов’язкового співфінансування. Із загальної кількості учасників 47% - саме автори віком від 18 до 35 років.

В цілому, за п’ять років, завдяки муніципальному конкурсу «Громадський бюджет», втілено у життя більш, ніж 200 ініціатив жителів міста.