• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Якісне навчання – запорука перемоги у конкурсі проектів «Громадський бюджет – 2020»

19 липня – 20 липня 2019 року у приміщенні бібліотеки філіалу №24 КЗК "Міська бібліотека для дорослих" КМР відбувся тренінг щодо написання проектів на участь у конкурсі "Громадський бюджет - 2020" для майже 30 активних представників громадськості всіх семи районів міста.


Протягом двох днів тренером з проектного менеджменту Кирилом Баталовим проводилося навчання майбутніх авторів проектів. Кожен з учасників тренінгу отримав комплект роздаткових матеріалів з інформацією, необхідною для участі у конкурсі проектів "Громадський бюджет – 2020". Сюжет ТРК "Рудана" (https://rudana.com.ua/videos/startuvaly-treningy-z-pidgotovky-proektiv-do-konkursu-gromadskyy-byudzhet-2020 )

Більшість учасників, 75% із яких були переважно жінки, до початку тренінгу мали лише умовне уявлення про процес розробки та подання проектів, не володіли навичками складання описової частини проекту, розрахунку бюджету, проведення презентації та промоції проекту, а також етапів його реалізації.

Навчання секретам проектного менеджменту проводилося протягом двох днів відповідно до програми тренінгу, поєднуючи теоретичну частину з виконанням як індивідуальних завдань, так і групових практичних вправ.

Під час проведення тренінгу учасники дізналися: що таке проект, хто є командою проекту та хто такі «непрямі бенефіціари». Найбільший інтерес

викликала тема планування та підготовки бюджету проекту, правильності розрахунку суми його співфінансування автором.

По завершенню виконання завдань та групових практичних вправ усі учасники мали можливість презентувати результати індивідуальної та групової роботи. Відбулися жваві обговорення презентованих учасниками тренінгу ідей проектів для реалізації на об'єктах комунальної власності міста Кривого Рогу. Особливий акцент було зроблено на «молодіжних проектах», які мають на меті проведення різноманітних заходів: фестивалів, тренінгів; спортивних, творчих та наукових змагань, тематичних виставок, святкових заходів тощо.

На завершення, потенційні автори проектів поділилися своїми позитивними враженнями від участі у заході та підтвердили, що знання, отримані в ході дводенного навчання, будуть втілені у нових проектах щодо покращення та розвитку усіх районів міста, довжиною в життя.

Тож, шановні містяни, небайдужі до життя рідного міста, приєднуйтеся до активних представників вашої громади та беріть участь у конкурсі проектів "Громадський бюджет – 2020"!

Чекаємо на конкурсні пропозиції завдяки яким Кривий Ріг може перетворитися на місто вашої мрії.

 

Довідково:

Положення "Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2020" за посиланням https://gb.kr.gov.ua/help/info

Правила участі у конкурсі https://gb.kr.gov.ua/pages/rules

Прийом конкурсних пропозицій на участь у конкурсі проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2020 році проводиться у паперовому вигляді до 1600 годині 15 серпня 2019 року, в електронному вигляді о 00 годин16 серпня 2019 року.

Для участі в конкурсі автори проектів подають конкурсні пропозиції раді з проведення конкурсу за адресою: управління економіки виконкому Криворізької міської ради, каб. 428, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101, з 08:30 до 17:00, українською мовою та обов'язково вносяться ними до електронної системи "Громадський проект" за адресою gb.kr.gov.ua. 

Слідкуйте за новинами на сторінках:

Фейсбуку https://www.facebook.com/publicbudgetKR/

Інстаграм https://www.instagram.com/gb.kr.gov.ua/