• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Влада та молодь обговорює основні засади положення "Громадський бюджет-2019"

15 березня 2018 року у виконкомі Криворізької міської ради провели засідання круглого столу з молоддю щодо обговорення проекту рішення "Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2019 році.

Відкриваючі засідання заступник міського голови Андрій Полтавець наголосив, що міська влада завжди залучає молодь до обговорення важливих питань розвитку громади. Тому її активні представники запрошувались під час розробки, обговорення та формування Стратегічного плану розвитку міста, проведення Днів Європи, попередніх конкурсів "Громадський бюджет".

З лютого місяця розпочато збір пропозицій від громадськості та структурних підрозділів виконкому міської ради щодо внесення основних змін до Положення конкурсу "Громадський бюджет-2019".

На засіданні були розглянуті надані пропозиції та можливість молоді нашого міста більш активно приймати участь не тільки у підготовці проекту рішення "Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2019 році", а й в безпосередній участі у конкурсі, підготовці конкурсних пропозицій, голосуванні.

Ознайомитись  з   проектом   Положення   конкурсу   можна  на  офіційному  сайті

виконкому Криворізької міської ради: kr.gov.ua/zasidannya_vikonkomu_miskradi/proekti/proekti_rishen_vikonkomu_miskradi.

Ми відкриті до діалогу й обговорення та готові прийняти до уваги пропозиції, які ви можете надавати до управління економіки виконкому Криворізької міської ради, каб. 222, 428; тел. 74-84-75; 92-13-17; gb.kr.city@gmail.сом.

 

Довідково:

Порівнюючи два конкурси "Громадський бюджет" 2016 та 2017, слід зауважити про збільшення зацікавленості мешканців до участі у ньому та підвищення активності у голосуванні за проекти, які вони вважають важливими для Кривого Рогу.

Загальна кількість голосів, відданих за проекти 2018 року становила майже 103 тисячі, що більше ніж у 2 рази перевищує статистику конкурсу "Громадський бюджет-2017" (43 тис. голосів), в той час як у першому конкурсі 2016 року отримано біля 10 тис. голосів підтримки криворіжців.