• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Визначено проєкти, за які будуть голосувати мешканці Кривого Рогу в рамках конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2020»

11 жовтня 2019 року відбулося засідання ради з проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2020 році.

Відкриваючи засідання, голова ради з проведення конкурсу, заступник міського голови Андрій Полтавець зазначив, що закінчився черговий етап конкурсу, а саме – оцінка експертними групами проєктних пропозицій на їх відповідність вимогам Положення про порядок проведення конкурсу та визначення конкурсних пропозицій, що допускаються до голосування. Голова ради з проведення конкурсу наголосив, що всього на розгляд до електронної системи «Громадський проект» від авторів надійшло 124 конкурсні пропозиції на суму близько 64,2 млн.грн.

За підсумками роботи експертних груп, ураховуючи висновки головних розпорядників бюджетних коштів щодо можливості реалізації проданих авторами проєктів за рахунок коштів фонду конкурсу, за результатами усіх доопрацювань рішенням ради з проведення конкурсу до голосування допущено 111 проєктів (90% від загальної кількості поданих на участь у конкурсі пропозицій) на суму понад 59,8  млн.грн. Фонд цьогорічного конкурсу «Громадський бюджет – 2020» складає близько 26 млн.грн.

З 21 жовтня 2019 року по 01.11.2019 (включно) розпочинається голосування за проєкти в електронній системі «Громадський проект». Зі змістом поданих конкурсних пропозицій та ходом голосування можна ознайомитися на сайті http://gb.kr.gov.ua.

Крім того, з понеділка по п’ятницю  з 8.30 до 17.00 год, суботу з 9.00 до 15.00 год., мешканці міста зможуть віддати свої голоси за той чи інший проєкт, звернувшись на одну з дев’яти дільниць для письмового голосування, які розташовані на наступними за адресами:

1.

Виконком Довгинцівської районної в місті ради, каб. 102 (вул. Дніпровське шосе,11)

2.

 

3.

Виконком Інгулецької районної у місті ради, каб. 108 В  (пл. Гірницької Слави, буд. 1)

Адміністративне приміщення виконкому районної у місті ради на житловому масиві Інгулець, зал засідань  (вул. Гірників, буд.19)

4.

Виконком Тернівської районної у місті ради, каб. №106 (вул. Короленка, 1а)

5.

Виконком Саксаганської районної у місті ради, І поверх, каб. 115                       (вул. В.Великого, 32)

6.

Виконком Центрально-Міської ради,  I поверх, (вул. Свято-Миколаївська. 27)

7.

Виконком Покровської районної у місті ради,  ІІІ поверх, каб.301 (вул.Шурупова, 2)

8.

 

Виконком Металургійної Районної у місті ради, 1-й поверх, каб.10 (пр. Миру,42);

9.  Центр надання адміністративних послуг "ВІЗА" виконкому міської ради, І поверх, зал №2, пл. Молодіжна, 1.  Графік роботи: з 9:00 до 17.00 год., в субота з 9.00 до 15.00 год.

Довідково: для письмового голосування обов’язкова наявність паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію в місті Кривому Розі або паспорт громадянина України у формі ID-картки з довідкою про реєстрацію місця проживання. Для внутрішньо переміщених осіб обов’язкове пред’явлення паспорта громадянина України та довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.