• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Визначено проєкти, за які будуть голосувати мешканці Кривого Рогу в рамках конкурсу «Громадський бюджет-2021»

15 жовтня 2020 року відбулося засідання ради з проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2021 році

Відкриваючи засідання, міський голова Юрій Вілкул зазначив, що «закінчився черговий відповідальний етап конкурсу ­ доопрацювання авторами проєктів та їх оцінка експертними групами на відповідність вимогам Положення про порядок проведення конкурсу. Кожен поданий на участь у конкурсі проєкт дуже важливий та піднімає питання того, що саме турбує наших містян та «нових криворіжців», на що ми з вами в першу чергу повинні звернути увагу та куди спрямувати частину коштів міського бюджету».

Олександр Катриченго, заступник міського голови, заступник голови ради з проведення конкурсу, підбиваючи підсумки роботи чотирьох експертних груп, ураховуючи висновки головних розпорядників бюджетних коштів щодо можливості реалізації проданих авторами проєктів, взявши до уваги результати усіх доопрацювань поданих авторами, зазначив: «Рішенням ради з проведення конкурсу до голосування допущено 117 проєктів на суму понад 75,2 млн грн, що складає майже 90% від загальної кількості поданих на участь у конкурсі пропозицій. Проєкти, що не відповідають умовам Положення про порядок проведення конкурсу «Громадський бюджет-2021», остаточно відхиляються від подальшої участі у конкурсі, таких проєктів 15 загальною вартістю 5,8 млн грн».

Нагадуємо, фонд цьогорічного конкурсу «Громадський бюджет – 2020» складає близько 30,0 млн грн.

З 19.10.2020 до 30.10.2020 (включно) триватиме голосування мешканців міста за проєкти в електронній системі «Громадський проєкт Кривий Ріг». Зі змістом поданих конкурсних пропозицій та ходом голосування можна ознайомитися на сайті http://gb.kr.gov.ua

Крім того, криворіжці та внутрішньопереміщені особи, що зареєстровані у відповідному районному управлінні праці та соціального захисту населення, зможуть віддати свої голоси, звернувшись на одну з дільниць письмового голосування, які розташовані за адресами:

Район міста

Місце проведення голосування

Інгулецький

Пункт 1
Виконком Інгулецької районної у місті ради,
пл. Гірницької Слави, буд. 1, зал засідань, к. 111

Пункт 2
Адміністративне приміщення виконкому районної у місті ради на житловому масиві Інгулець,
вул. Гірників, буд.19, зал засідань

Довгинцівський

Виконком Довгинцівської районної в місті ради,
вул. Дніпровське шосе, 11 (І поверх)

Металургійний

Виконком Металургійної районної у місті ради,
пр. Миру, 42, І-й поверх, приміщення вестибюлю

Покровський

Виконком Покровської районної у місті ради,
вул. Шурупова, буд.2 (фойє відділу житлово-комунального господарства (І поверх з окремим входом)

Центрально-Міський

КЗК "Міська бібліотека для дорослих" КМР,
просп. Поштовий, 42 (І поверх, хол)

Саксаганський

Виконком Саксаганської районної у місті ради,
вул. Володимира Великого, буд. 32

(І поверх, каб. 115)

Тернівський

Виконком Тернівської районної у місті ради,
вул. Короленка, буд. 1а (І поверх, хол)

 Режим роботи пунктів голосування: з понеділка до п'ятниці,

з 9:00 до 17:00 (перерва з 12:30 до 13:00).

 Довідково: Голосувати можуть повнолітні особи, яким на момент голосування виповнилося 18 років. Для письмового голосування обов’язкова наявність паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію в місті Кривому Розі або паспорт громадянина України у формі ID-картки з довідкою про реєстрацію місця проживання.

Для внутрішньо переміщених осіб обов’язкова наявність паспорта громадянина України та довідки про взяття на облік внутрішньопереміщеної особи.