• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Визначено переможців конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2018"

24 листопада 2017 року відбулося засідання ради з проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2018 році, на якому визначено переможців конкурсу.

24 листопада 2017 року відбулося засідання ради з проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2018 році, на якому визначено переможців конкурсу.

Відкриваючи засідання міський голова Вілкул Ю.Г. зазначив, що                       20 листопада закінчилось голосування за проекти конкурсу громадських ініціатив Кривого Рогу, реалізація яких планується в 2018 році. Голосування тривало впродовж 20 календарних днів в електронному (он-лайн) та  паперовому вигляді. Спостерігалося значне зростання активності громадян, порівняно з попереднім роком, про що свідчать наступні показники: за результатами конкурсу 2016 року отримано близько 10,0 тис. голосів, 2017 року  - близько 44 тис. голосів, а за конкурсом 2018 року - 102, 7 тисяч голосів.

Позитивною є динаміка учасників конкурсу, кількість яких також зростає з кожним роком. Якщо в першому конкурсі було подано для участі 99 проектів, то цього року 145 на суму 71,5 млн. грн. Це означає, що у громади міста є багато ідей, які потребують обговорення та реалізації.

Підсумки голосування за проекти місцевого розвитку «Громадський бюджет 2018» презентував голова ради з проведення конкурсу, заступник міського голови Полтавець А.А., який нагадав, що за результатами конкурсного відбору до голосування було допущено 107 проектів, з них: малих - 24 проекти; середніх – 52 проекти, великих – 31 проект.

За результатами голосування переможцями конкурсу стали 44 проекти загальною сумою 14 339 440,0 грн. З урахуванням залишків коштів за категоріями проектів та їх розподілу згідно вимог Положення про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2018 році переможцями визнано ще 3 проекти.

Таким чином, за результатами конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2018 році перемогу отримали 47 проектів.


Детальну інформацію щодо рейтингу проектів-переможців можна отримати за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CTURpigV-9LY5dhh9Wzh0NgfO1oddvwvuX1lRtVYytI/edit#gid=0