• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Визначено переможців конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2019"

22 листопада 2018 року відбулося засідання ради з проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2019 році, на якому визначено переможців конкурсу.

Відкриваючи засідання міський голова Вілкул Ю.Г. зазначив, що    15 листопада закінчилось голосування за проекти конкурсу громадських ініціатив Кривого Рогу, реалізація яких планується в 2019 році. Голосування тривало впродовж 15 календарних днів в електронному (он-лайн) та  паперовому вигляді. Спостерігалося значне зростання активності громадян, порівняно з попереднім роком. Якщо у першому конкурсі за проекти було віддано близько 10,0 тис. голосів, то на сьогодні ми маємо – понад 136 тисяч голосів, а це  більше ніж 66,8 тисяч мешканців міста. Це значне зростання навіть із попереднім роком, коли кількість голосів становила 103 тис.  Позитивною є динаміка учасників конкурсу, кількість яких також зростає з кожним роком. Якщо в першому конкурсі було подано для участі 99 проектів, то цього року 146 на суму 63,1 млн. грн. Це означає, що у громади міста є багато ідей, які потребують обговорення та реалізації.

Підсумки голосування за проекти місцевого розвитку «Громадський бюджет 2019» презентував голова ради з проведення конкурсу, заступник міського голови Полтавець А.А., зазначивши, що порівняно з іншими містами України, які на сьогодні впроваджують громадський бюджет, Кривий Ріг має найбільш активну та відповідальну громаду. Про це говорять цифри: кількість мешканців, що взяли участь у голосуванні становить 10,6% від загальної кількості населення міста. Для порівняння – у Львові цей показник становить – 9,4%, у Києві– 5,3%, у Дніпрі – 3,03%..

А.Полтавець нагадав, що за результатами конкурсного відбору до голосування було допущено 115 проектів, з них: малих - 51 проекти; середніх – 40 проекти, великих – 24 проект.

За результатами конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2019 році перемогу отримали 49 проектів.