• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Урочисте нагородження переможців конкурсу «Громадський бюджет-2020»

29.11.2019 року в залі засідань виконкому Криворізької міської ради відбулась визначна для активної громадськості міста подія – вручення сертифікатів авторам проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет-2020».

Окрім переможців цьогорічного конкурсу на заході були присутні головні розпорядники бюджетних коштів, члени ради з проведення конкурсу, представники виконкомів районних у місті рад та модератори конкурсу.

Із вступною промовою до присутніх звернувся міський голова Юрій Вілкул, який в першу чергу привітав авторів-переможців та зазначив, що конкурс «Громадський бюджет" – це, по-перше, тісна та плідна взаємодія влади з мешканцями міста. Пишаємося, що маємо таку ініціативну, активну та небайдужу до майбутнього рідного міста громаду, яка не тільки на словах переймається проблемами міста, а пропонує конкретні шляхи їх вирішення. По-друге, конкурс «Громадський бюджет» активізує громаду до конкретних дій. В цьому році для участі у конкурсі значно активізувалася молодь, адже із загальної кількості учасників, 47% - це автори віком від 18 до 35 років.

Міський голова Юрій Вілкул також звернув увагу на високу активність мешканців міста під час голосування за проєкти конкурсу «Громадський бюджет – 2020» та зазначив, що зафіксовано рекордну кількість проголосувавших - майже 81 тисячу мешканців, у 2019 році за проєкти віддали свої голоси 66,8 тисяч криворіжців. Тож, радо підтримуємо соціально необхідні та значущі проєкти, які обирає громада.

Проводячи презентацію проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет – 2020» заступник міського голови, голова ради з проведення конкурсу проєктів Андрій Полтавець зазначив, що конкурс "Громадський бюджет - 2020" приніс нам зустрічі з новими авторами, новими цікавими та соціально значущими проєктами, кожен з яких заслуговує на перемогу та втілення у життя. В той же час, конкурс є конкурс: однім він приносить перемогу, іншим - досвід та наснагу на нові звершення! Спільне, що нас з вами об’єднує, це єдина мета - зробити Кривий Ріг найкращим містом для життя, як для наймолодших місятн та молоді, так і для людей поважного віку.

Звертаючись до головних розпорядників коштів та голів районних у місті рад, Андрій Полтавець наголосив, що перед кожним постає завдання з великою відповідальністю: в наступному році 100% втілити разом найкращі ідеї, які знайшли підтримку громади та перемогли в конкурсі «Громадський бюджет – 2020».

Після завершення урочистостей переможці конкурсу мали змогу відвідати об’єкти промислового туризму рідного міста, а саме: оглядовий майданчик кар’єру ПАТ «Південний ГЗК» та  музей трудової слави. Екскурсію організовано КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».