• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Кривому Розі пройде форум з оцінки процесу проведення конкурсу

12 квітня об 11:00 год. у приміщенні КЗ "Палац культури «Центральний» (вул. Мусоргського, 19) для громадськості Кривого Рогу відбудеться форум з оцінки процесу проведення конкурсу "Громадського бюджету" в м. Кривому Розі та реалізації проектів – переможців.

До участі у заході запрошуються представники органів місцевого самоврядування, громадськості, автори проектів конкурсу «Громадський бюджет», активні мешканці міста.

Під час зустрічі будуть розглядатись пропозиції щодо змін до Положення про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2020 році, а також головні розпорядники коштів підведуть підсумки вже реалізованих проектів - переможців конкурсу "Громадський бюджет – 2018".

Усіх бажаючих прохання заповнити онлайн-анкету за посиланням: https://forms.gle/8SRAT3PMpxfDVi2AA

За довідками звертатися за тел. (0564) 748475.

 

Довідково:

Форум відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.