• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

У Кривому Розі проведено тренінги для потенційних авторів проєктів конкурсу «Громадський бюджет-2021»

З 03 серпня 2020 року розпочався прийом заявок на участь у конкурсі проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2021».

З метою якісної подачі заявок потенційними авторами, ознайомлення з правилами участі, особливостями цьогорічного конкурсу проведено 4 одноденних тренінги, останні 2 з яких пройшли 13 та 14 серпня в комунального закладу «Палац культури «Центральний» Криворізької міської ради.

З вітальним словом до учасників тренінгу звернувся заступник міського голови, голова ради з проведення конкурсу Андрій Полтавець, який зазначив, що радий бачити на тренінгах активну, ініціативну та небайдужу до майбутнього рідного міста громаду, яка не тільки на словах переймається проблемами міста, а бачить конкретні шляхи їх вирішення. Міська влада, беручи до уваги активність громади щодо участі у конкурсі, теж не стоїть на місті, а постійно вдосконалює «Громадський бюджет». Цей рік не став виключенням – фонд конкурсу «Громадський бюджет-2021» збільшено до 30 млн грн, зменшено співфінансування проєктів авторами, які відносяться до другої категорії конкурсантів, з 5% до 2% та головне – введено нову групу проєктів – «Соціальні».

А для того, щоб ви всі успішно дійшли до етапу голосування та «фіналу», ми і організовуємо такі навчання.

Під час проведення тренінгів в інтерактивній формі учасники мали можливість отримати теоретичні знання, практичні навички правильної підготовки проєктів, акцентувано увагу на описі проблеми, формулюванні мети, складанні бюджету. Протягом чотирьох днів учасники ділилися ідеями проєктів, які вони планують подати на конкурс «Громадський бюджет-2021».

 

Деталі в сюжеті кореспондентів ТРК "Рудана"

https://www.youtube.com/watch?v=7IwGNmnk7yg&app=desktop

 

Нагадуємо:

Прийом конкурсних пропозицій на участь у конкурсі «Громадський бюджет-2021» проводиться з 03.08.2020 по 04.09.2020.

Для участі у конкурсі автори проєктів подають конкурсні пропозиції українською мовою у двох примірниках (оригінал та копію) раді з проведення конкурсу за адресою: управління економіки виконкому Криворізької міської ради, каб. 540, пл. Молодіжна, 1, м Кривий Ріг, 50101, з 08:00 до 16:30 ( перерва з 12:30 до 13:00) та обов'язково вносяться ними до електронної системи «Громадський проєкт» за адресою https://gb.kr.gov.ua/.

Рішення виконкому Криворізької міської ради про проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2021 році можна переглянути за посиланням https://so.kr.gov.ua/ua/treezas_so/pg/4806377777_d2/