• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спливає термін подання проектних заявок на участь у конкурсі проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2020"

Прийом конкурсних пропозицій на участь у п’ятому конкурсі «Громадський бюджет – 2020» продовжується. Термін подачі проектних заявок спливає 15.08.2019.

Четвертий рік поспіль конкурс «Громадський бюджет» надає шанс кожному мешканцю за допомогою власного проекту перетворювати Кривий Ріг на місто мрії.

Очікуємо проектні заявки активних городян, які прагнуть змін на краще та готові робити дієві кроки для поліпшення рідного міста, розвитку його інфраструктури, створення комфортних та безпечних умов для всіх верств населення.

Відповідно до п.7.6 Положення про конкурс "Громадський бюджет-2020" конкурсні пропозиції подаються авторами в паперовому вигляді та обов'язково вносяться до електронної платформи «Громадський проект» за посиланням https://gb.kr.gov.ua.

Нагадуємо, що прийом проектних заявок у паперовому варіанті проводиться за адресою: управління економіки виконкому Криворізької міської ради,

пл. Молодіжна, 1, к. 428 та завершується 15.08.2019 о 16.00 год., реєстрація проекту на електронну платформу здійснюється автором до 00.00 год 16.08.2019.