• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Розпочалась реалізація пів сотні проєктів-переможців конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2020»

Шановні мешканці міста!

Нагадуємо, що під час голосування за проєкти конкурсу «Громадський бюджет-2020», мешканцями міста визначено 50 проєктів-переможців на суму майже 26,0 млн. грн, з яких: 13 – «освітніх проєктів», 11- «молодіжних проєктів», 26 – «муніципальних». З повним переліком проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет-2020» та їх змістом можна ознайомитися на сайті https://gb.kr.gov.ua/.

Відповідно до вимог Положення про порядок проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2020 році, затвердженого рішенням виконкому Криворізької міської ради від 15.05.2019 №229 розпочато реалізацію вищезазначених проєктів-переможців. Наразі, головними розпорядниками, розпорядниками коштів нижчого рівня та отримувачами бюджетних коштів з авторами проєктів-переможців укладено 39 договорів (що складає 78% від загальної кількості) та розроблено заходи по їх реалізації, решту договорів з авторами заплановано до укладання в березні 2020 року.

Контроль за виконанням кожного проєкту здійснюють головні розпорядники коштів відповідно до напряму його реалізації.

У результаті реалізації проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет-2020» в нашому місті з’являться модернізовані місця для відпочинку, інтерактивні та арт-простори, технічні майстерні, спортивні та дитячі майданчики, сенсорні кімнати, буде забезпечено енергоефективність та енергозбереження освітніх закладів; заплановано проведення конкурсів, фестивалів, а також спортивних змагань; буде відремонтовано реанімаційне відділення міської клінічної лікарні №8 тощо.