• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Проведення тренінг – практикуму для громадськості щодо участі у конкурсі "Громадський бюджет - 2018"

З метою залучення широкого кола громадськості, 29 вересня 2017 року о 13:30 годині в конференцзалі ДВНЗ "Криворізький національний університет" відбудеться тренінг – практикум для всіх зацікавлених мешканців міста, головною метою якого буде підготовка громади до участі в конкурсі.

Захід буде зосереджений на підготовці та наданні теоретичної та практичної допомоги в залученні громадськості до участі в конкурсі, підготовці проектів та роботі з електронною системою (вимоги та обмеження щодо змісту проектних пропозицій, структура проектної заявки та її заповнення, реєстрація та авторизація у системі з використанням: BankIDПриватБанк, BankID НБУ, особистий кабінет користувача, робота з проектами, голосування за проекти).

Тренінг-практикум проводитиметься в рамках Меморандуму про співпрацю між виконкомом Криворізької міської ради та Всеукраїнської громадської організації "ІБСЕД", що фінансується USAID.

Для того, щоб взяти участь у тренінгу необхідно зареєструватись за посиланням..https://docs.google.com/forms/d/1vtPVnFkVPiaAX_rZGWRplLu4v1NXMhCLN0ohH6nfVPc/edit.

Тренінг-практикум обіцяє бути дуже інформаційно насиченим та корисним для активних мешканців, які планують зробити Кривий Ріг кращим.

Тож приходьте та долучайтесь до розвитку рідного міста.

 

Довідково:

Останнім днем прийому конкурсних пропозицій визначено 13 жовтня цього року. Проекти необхідно подавати в друкованому вигляді до управління економіки виконкому Криворізької міської ради, в робочі дні з 8:30 до 17:00, каб. 428, 222.

За довідками та консультаціями звертатися до виконкомів районних у місті рад за телефонами:

Саксаганський р-н – 64-30-35;   Металургійний р-н – 90-67-68;

Центрально-Міський р-н – 90-08-30;   Тернівський р-н – 35-03-62;

Інгулецький р-н – 21-10-44;   Покровський р-н – 440-32-12;

Довгинцівський р-н – 71-13-74.

Про деталі проведення конкурсу, документи, які необхідно подавати, новини конкурсу та інше, можна дізнаватися на сайті gb.kr.gov.ua