• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Продовжуємо навчатись писати проекти для участі в конкурсі "Громадський бюджет"

До уваги всіх бажаючих зробити своє місто кращим - провести фестиваль чи збудувати дитячий майданчик, здійснити заходи в сферах охорони здоров’я чи фізичної культури та спорту, впровадити енергозбе-рігаючі технології чи модернізувати міську інфраструктуру У В А ГА !!!

 17 – 18 липня о 10:00 год. в приміщені КЦТ № 525 Дніпропетровської філії ПАТ "Укртелеком" вул. Героїв АТО, 30, 4 поверх, каб. 405 відбудеться тренінг "Розробка та подання проектів на конкурс "Громадський бюджет". Учасники заходу матимуть можливість отримати не тільки теоретичні знання, а й практичні навички правильної підготовки проектів. Для участі в заході необхідно зареєструватись за посиланням: https://vk.io/GnZn. Поспішайте зареєструватися, кількість учасників обмежена.

 20 липня о 10:00 год. у приміщені КЗ "Палац культури «Тернівський» (ПК «Центральний», вул. Мусоргського, 19) за підтримки українсько-польської фундації ПАУСІ відбудеться Форум з підготовки проектів "Громадський бюджет". Експерти Фундації ознайомлять присутніх з ключовими принципами громадського бюджету, особливостями написання проектів, оформлення ідей. Також, додатково буде запрошено експерта з Грузії, який поділиться досвідом впровадження громадського бюджету в своїй країні та відповість на питання що цікавлять потенційних авторів.
Для участі в заході необхідно зареєструватись за посиланням: https://vk.io/EhkqkxBK

 3 – 4 серпня о 9:00 год. у приміщенні Відділу обслуговування Центральної бібліотеки КЗК "Міська бібліотека для дорослих" КМР

заплановано проведення третього циклу тренінгів «Розробка та подання проектів на конкурс «Громадський бюджет». На тренінгу запрошений експерт Руслан Крапліч розповість, як у проекті описати проблему, влучно сформулювати мету та завдання, скласти ідеальний бюджет проекту.
Запрошуємо всіх мешканців, хто має бажання зробити своє місто кращим!
Детальну інформацію про місце проведення заходів можливо отримати за тел. (0564) 74 84 75.