• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Підбито підсумки першого етапу конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2020»

02.09.2019 відбулося засідання ради з проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2020 році

Відкриваючи засідання, голова ради з проведення конкурсу, заступник міського голови Андрій Полтавець зазначив, що 29 серпня 2019 року завершився прийом конкурсних пропозицій від авторів проєктів, які подали свої заявки на участь у конкурсі. Небайдужі та активні мешканці міста, побачивши реальні результати реалізованих у попередніх роках проєктів, не зупиняються на досягнутому та подають нові, цікаві ідеї, оформлені у конкурсні заявки.

Також, Андрій Полтавець зазначив, що найактивнішими учасниками цьогорічного конкурсу є молодь, адже із загальної кількості зареєстрованих авторів (123 особи) майже 50% - це мешканці міста віком від 18 до 35 років (60 осіб).

Всього на розгляд ради з проведення конкурсу проектів від авторів надійшло 124 заявки на суму 64,5 млн.грн (фонд конкурсу складає – 26,0 млн.грн.).

Відповідно до вимог пунктів 3,1, 7.6. Положення про порядок проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2020 році (щодо подачі авторами конкурсних пропозицій в паперовому вигляді та обов'язкового внесення їх до електронної системи «Громадський проект») авторами було подано 118 проєктів на суму 61,9 млн. грн., в тому числі за групами проєктів:

-         «Освітні» - 49 проектів на суму 29,6млн.грн.;

-         «Молодіжні» - 25 проектів на суму 4,4 млн.грн.;

-         «Муніципальні» - 44 проекти на суму 27,9 млн.грн.

Найбільш активними в цьому році виявилися мешканці, які планують реалізувати свої проекти в Саксаганському районі – 28 проєктів, Довгинцівському – 21, Металургійному – 13. Крім того, авторами подано 18 загальноміських проєктів, які здебільшого відносяться до групи «Молодіжні».

В Інгулецькому районі планується реалізувати 9 проєктів, Центрально-Міському – 10, Покровському – 11, найменше в Тернівському – 8.

Проекти, подані мешканцями міста та громадськими організаціями, дуже різноманітні та стосуються як підтримки освітніх ініціатив, енергозбереження, культурних та просвітницьких заходів, фестивалів, соціального захисту, медицини так і благоустрою міста, підтримки спорту та здорового способу життя.

На засіданні ради з проведення конкурсу було затверджено склад трьох експертних груп, які разом з головними розпорядниками коштів міського бюджету, починаючи з 04.09.2019, будуть розглядати подані авторами проєкти.

За результатами проведеного аналізу проєктні заявки, допущені радою з проведення конкурсу до голосування, будуть представлені на розгляд та підтримку громадськості міста.

Дякуємо авторам проєктів за активну участь у конкурсі, небайдужість та дбайливе ставлення до майбутнього рідного міста!

Зі змістом поданих конкурсних пропозицій та ходом їх розгляду можна ознайомитися на платформі «Громадський проєкт Кривий Ріг» https://gb.kr.gov.ua  у розділі "Подані проєкти".