• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ПІДБИТО ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ "ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2022"

Для участі в конкурсі криворіжцями подано 164 проєкта на загальну суму майже 100 млн грн. Це - рекордна кількість проєктів за усі роки існування конкурсу «Громадський бюджет»

«Це - рекордна кількість проєктів за усі роки існування конкурсу «Громадський бюджет», яка говорить про довіру криворіжців до самого конкурсу. З кожним роком зацікавленість криворіжців до конкурсу зростає. Із 164 проєктів 7 не відповідають умовам Положення та були остаточно відхилені від подальшої участі у конкурсі. Хочу зазначити, що відтепер усі погодження будуть надаватися потенційними головними розпорядниками, що присутні на сьогоднішньому засіданні. Розумію, що для вас це буде додатковим навантаженням в роботі, але ми працюємо для громади та повинні зробити усе необхідне та від нас залежне, щоб полегшити нашим криворіжцям умови участі у конкурсі»,- зазначив в.о. міського голови Юрій Вілкул.

26 липня у Кривому Розі стартував сьомий конкурс проєктів «Громадський бюджет-2022» , завдяки якому криворіжці вкотре зможуть отримати підтримку міста для реалізації своїх ініціатив. Для вдалої участі у муніципальному конкурсі були організовані 4 тренінги із залученням експертів. Майже 100 учасників тренінгів отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні навички правильної підготовки проєктів.

5 вересня завершилася подача конкурсних пропозицій на участь у цьогорічному конкурсі. Для спрощення участі мешканців у конкурсі, цього року проєкти подавалися тільки в електронному вигляді - без черг та паперових варіантів.

За даними електронної системи розподіл проєктів за обсягом фінасування коштом фонду конкурсу «Громадський бюджет-2022» розподілено по групах:

«Освітні проєкти»: Заклади загальної середньої освіти: великі – 14 проєктів на загальну суму 17,43 млн грн (фонд конкурсу – 4,2 млн грн), малі – 16 проєктів на загальну суму 7,33 млн грн (фонд конкурсу – 2,55 млн грн); Заклади дошкільної та позашкільної освіти: великі – 13 на загальну суму 16,28 (фонд конкурсу – 2,79 млн грн), малі – 15 на загальну суму 6,33 млн грн (фонд конкурсу – 1,71 млн грн);

«Благоустрій мікрорайонів»: великі – 17 на загальну суму 21,22 млн грн (фонд конкурсу – 5,58 млн грн), малі – 19 на загальну суму 8,41 млн грн (фонд конкурсу – 2,4 млн грн);

«Молодіжні проєкти» – 12 загальною вартістю 5,15 млн грн (фонд конкурсу –2,25 млн грн);

«Культурно-розважальні інновації» - 7 загальною вартістю 3,13 млн грн (фонд конкурсу – 1,5 млн грн);

«Безпека криворіжців» - 15 загальною вартістю 4,29 млн грн (фонд конкурсу – 3,0 млн грн);

«Спорт» - 14 загальною вартістю 3,59 млн грн (фонд конкурсу – 2,52 млн грн);

«Соціальні проєкти» - 22 на загальну суму 6,24 млн грн (фонд конкурсу – 1,5 млн грн).