• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Підбито підсумки другого етапу конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет-2019"

01 жовтня 2018 року відбулося засідання ради з проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2019 році.

Відкриваючи засідання голова ради з проведення конкурсу, заступник міського голови Андрій Полтавець зазначив, що за результатами попереднього засідання на розгляд експертних груп для підготовки експертних оцінок було направлено 143 конкурсні пропозиції.

Доповідаючи про результати роботи заступник голови першої експертної групи Скакальський О.М. повідомив, що на розгляд групи було отримано 79 конкурсних пропозицій за напрямами освіти та роботи з молоддю. За підсумками роботи, ураховуючи висновки головних розпорядників бюджетних коштів щодо можливості реалізації проекту за рахунок коштів міського бюджету та його відповідність вимогам конкурсу було запропоновано:

-                     передати до голосування 26 конкурсних пропозицій;

-                     передати на голосування за умови доопрацювання недоліків   47 конкурсних пропозицій;

-                     відхилити 4 конкурсні пропозиції.

Крім того було повідомлено про відкликання 2 конкурсних пропозицій відповідно до отриманих заяв від авторів проектів щодо зняття проекту з участі в конкурсі.

Про опрацювання конкурсних пропозицій другої експертної групи доповіла заступник голови Сторожук І.М., зазначивши, що на розгляд групи отримано 64 проекти за напрямами охорони здоров’я, соціального захисту, культури, фізична культури і спорту, туризму та благоустрою міста. За підсумками роботи, ураховуючи висновки головних розпорядників бюджетних коштів щодо можливості реалізації проекту за рахунок коштів міського бюджету та його відповідність вимогам конкурсу винесено пропозиції на розгляд ради з проведення конкурсу:

-         передати до голосування 11 конкурсних пропозицій;

-         передати на голосування за умови доопрацювання недоліків 46 конкурсних пропозицій;

-         відхилити 7 конкурсних пропозицій.

Загалом, підсумовуючи пропозиції експертних груп, голова ради конкурсу Полтавець А.А. запропонував визначитись шляхом голосування за наступні результати:

- передати на голосування 37 конкурсних пропозицій;

- передати на голосування за умови доопрацювання недоліків - 93 конкурсних пропозиції;

- відхилити від подальшої участі в конкурсі – 13 конкурсних пропозицій (в тому числі 2 конкурсні пропозиції відповідно до отриманих заяв від авторів проектів щодо зняття проектів з участі в конкурсі).

Члени ради конкурсу за вищезазначені пропозиції проголосували одностайно.

Авторам проектів, які було запропоновано на доопрацювання, необхідно в термін не пізніше 17 год. 08.10.2018 усунути всі зауваження.  Доопрацьовану конкурсну пропозицію надати за адресою: управління економіки виконкому Криворізької міської ради, каб.428, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101 у паперовому вигляді. Після погодження доопрацьованого проекту необхідно обов'язково здійснити його коригування в  електронній системі "Громадський проект".


Зі змістом поданих конкурсних пропозицій та ходом їх розгляду можна ознайомитися на сайті http://gb.kr.gov.ua у розділі "Подані проекти".