• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мер міста відзначив учасників конкурсу «Громадський бюджет-2021»: Нехай слоган «Ініціюй! Перемагай! Реалізовуй!» стане для нас девізом наступного року!

На зустрічі з мером подяки міського голови отримали понад 50 учасників конкурсу. Серед них криворіжці, які розробили цікаві проєкти, але не набрали достатню кількість голосів та фахівці, які допомагали у проведені конкурсу «Громадський бюджет-2021».

«Наш конкурс заснований на кращих європейських практиках і я хочу, щоб у ньому брало участь якомога більше криворіжців. Я пишаюся, що живу поряд з ініціативними, активними та небайдужими до майбутнього рідного міста мешканцями. Які не тільки на словах переймаються добробутом Кривого Рогу, а й пропонують шляхи та разом з нами роблять конкретні кроки для його покращення. Упевнений, спільними зусиллями зробимо наше місто ще кращим, комфортнішим та сучаснішим. Цьогорічний конкурс в умовах карантинних обмежень провести було вкрай складно, але все вдалося!»,- зазначив мер Костянтин Павлов.
Мер запросив криворіжців у 2021 році взяти участь у наступному конкурсі «Громадський бюджет»: «Нехай слоган конкурсу «Ініціюй! Перемагай! Реалізовуй!» стане для нас девізом наступного року!».
«Наша активна позиція та небайдужість до рідного міста вела нас до перемоги, але не вистачило голосів. Та ми не будемо стояти осторонь і обов’язково візьмемо участь у наступному конкурсі! Отримали хороший досвід і готові працювати задля позитивних змін у Кривому Розі, робити його комфортним для всіх жителів!», - сказала Олена Галич, авторка проєкту конкурсу «ГБ-2021».
Міський голова відзначив, що завдяки фахівцям експертних груп, які на високому рівні проводили оцінку конкурсних пропозицій, до голосування було допущено 90% проєктів. Також, підкреслив важливість помічників в організації конкурсу «ГБ–2021», які були залучені на пунктах письмового голосування. Це безпосередня робота з людьми, що в умовах карантинних обмежень інколи була не простою.
Цього року для участі у конкурсі було подано 132 проєкта, з яких 117 - допущені до голосування. За проєкти проголосував кожен шостий криворіжець. Близько 80 тис містян віддали майже 229 тис голосів за проєкти, що на їх думку мають бути втілені у життя та потрібні місту і його мешканцям.