• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ»: відкриті до діалогу та позитивних змін

Шановна громадо, пропонуємо приєднатися до обговорень, надати відповіді на декілька запитань та залучитись до формування Положення про порядок проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2023»,

Сьомий рік у Кривому Розі влада та громада ефективно взаємодіє через конкурс проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», який залучає сотні тисяч мешканців до участі в змінах нашого міста на краще.

Кожного року Криворізький громадський бюджет зазнає певних позитивних трансформацій: за результатами моніторингу попередніх конкурсів здійснюється ретельний аналіз, змінюються підходи до умов його проведення, вводяться нові групи проєктів.

Управлінням економіки виконкому Криворізької міської ради, як організатором конкурсу, розпочато прийом пропозицій від громадськості, авторів проєктів, експертів, розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, учасників конкурсу для удосконалення порядку проведення конкурсу «Громадський бюджет». Пропозиції приймаються до 31.01.2022.

Шановна громадо, пропонуємо приєднатися до обговорень, надати відповіді на декілька запитань та залучитись до формування Положення про порядок проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2023», заповнивши форму за посиланням https://forms.gle/uZd7FkYFPXYQTf5C6

Пропозиції також можна надсилати на електронну пошту сектору проведення конкурсів «Громадський бюджет» gb.kr.city@gmail.com, або у паперовому вигляді на адресу управляння економіки виконкому Криворізької міської ради: пл.. Молодіжна, 1, каб. 222, 50101.