• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Громадський бюджет – 2022»: старт для нових ідей

21 липня 2021 року на засіданні виконкому Криворізької міської ради ухвалено рішення про проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2022», яким затверджене Положення про порядок його проведення.

Управлінням економіки виконкому Криворізької міської, як координатором проведення конкурсів «Громадський бюджет», було наголошено на тому, що Положення про порядок проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2022 році, зазнало певних позитивних трансформацій.

За ініціативи міського голови Костянтина Павлова, враховуючи результати та досвід проведення минулорічних конкурсів, а також пропозиції, які надійшли від громадськості, учасників конкурсів та структурних підрозділів виконкому міськради, виконком Криворізької міської ради ухвалив вищезазначене рішення, яким введено додаткові групи «Спорт», «Культурно-розважальні інновації», «Безпека криворіжців», а «Муніципальні проєкти» трансформовано у напрямок «Благоустрій мікрорайонові». При цьому збережено напрямки для втілення нових освітніх, молодіжних та соціальних ініціатив.

Прийом конкурсних пропозицій починається з дати оголошення конкурсу 26 липня 2021 року, термін закінчення прийому конкурсних пропозицій спливає 05 вересня 2021 року о 23:59.

 

На численні прохання громади, з урахуванням карантинних вимог в зв’язку з пандемією, для спрощення участі мешканців міста у конкурсі цього року проєкти будуть подаватися тільки в електронному вигляді на сайті «Громадський проєкт» (https://gb.kr.gov.ua/ ). При цьому автору проєкту необхідно буде заповнити усі обов’язкові поля та скласти бюджет проєкту. Паперовий варіант конкурсної заявки подавати вже не потрібно.

Скасовано попередній збір підписів, які необхідно було зібрати автору на підтримку проєкту перед його подачею, а також необхідність попереднього погодження проєкту головним розпорядником коштів. Відтепер усі погодження будуть надаватися потенційними головними розпорядниками та балансоутримувачами (за необхідності) на етапі проведення експерти проєкту, що значно полегшує та спрощує автору процедуру подачі проєкту.

Голосування за проєкти буде проводитися онлайн на платформі «Громадський проєкт» упродовж 14 календарних днів, письмове голосування буде проводитися за графіком в усіх районах міста тільки для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані та мешкають у Кривому Розі.

Фонд конкурсу «Громадський бюджет-2022» не змінився та складає близько 30,0 млн грн.

З метою якісної підготовки конкурсних пропозицій для громадськості планується проведення кількох тренінгів. Про час та місце проведення буде повідомлено додатково.

Долучайтеся до спільноти «Громадський бюджет - Кривий Ріг» та слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах:

Фейсбук  https://www.facebook.com/publicbudgetKR/notifications/ 

Інстаграм https://www.instagram.com/gb.kr.gov.ua/ 

Телеграмм https://t.me/gb_kr_city

Довідки та консультації за телефоном (056) 493-04-24.

Чекаємо на ваші ідеї покрашення рідного міста!