• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Громадський бюджет – 2021»: КУБКИ ТА СЕРТИФІКАТИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОТРИМАЛИ 57 АВТОРІВ ПРОЄКТІВ

25.11.2020 в сесійній залі виконкому Криворізької міської ради відбулась визначна для активної громадськості міста подія – 57 авторів проєктів конкурсу «Громадський бюджет-2021» отримали кубки та сертифікати про свою перемогу.

На урочистому заході подяками за сприяння в проведенні конкурсу були відзначені його найактивніші учасники: окремі колективи головних розпорядників бюджетних коштів, керівники експертних груп та модератори конкурсу.

Із вступною промовою до присутніх звернувся член виконкому Костянтин Павлов, який привітав авторів-переможців та зазначив, що «Криворізький «Громадський бюджет» – це 6 років тісної та плідної взаємодії влади з мешканцями міста, результатами якої стало втілення у життя більше 250 ініціатив, які отримали найбільшу підтримку громади. Пишаємося, що маємо таку ініціативну, активну та небайдужу до майбутнього рідного міста громаду, яка не тільки на словах переймається проблемами міста, а й пропонує конкретні шляхи їх вирішення».

Костянтин Павлов звернув увагу, що за ініціативи міського голови Юрія Вілкула «Громадський бюджет-2021» оголошено конкурсом «Соціальних ініціатив»: «Введено нову категорію «Соціальні проєкти», авторами яких стали криворіжці, що належать до певних пільгових категорій населення та перебувають у складних життєвих обставинах. Приємно зазначити, що серед 13 авторів переможців у групі «Соціальні проєкти» є й 2 «нових криворіжця», які активно включаються у життя Кривого Рогу, прагнуть зробити його комфортнішим».

Секретар ради з проведення конкурсу Альбіна Шевченко узагальнено поінформувала про основні напрями, за якими буде реалізовано 57 громадських ініціатив — переможців «Громадського бюджету – 2021».

«Із загальної кількості проєктів-переможців, 30% пов’язані зі спортом, фізичною культурою, змаганнями та підтримкою здорового способу життя. В наступному році в нашому місті з’явиться нова скейт-площадка, футбольні та баскетбольні майданчики, мотузковий парк та скеледром, розважально-ігрові комплекси для дітей. Буде втілено 11 молодіжних ініціатив — тематичні фестивалі, майстер-класи та екстремальні спортивні заходи: змагання з вейкбордингу, скейтбордингу, гра у пейнтбол», - повідомила Альбіна Шевченко.

Звертаючись до головних розпорядників коштів та голів районних у місті рад, Костянтин Павлов побажав успіху в реалізації проєктів-переможців та наголосив, що «відсьогодні перед кожним постає завдання з великою відповідальністю: в наступному році 100% втілити разом найкращі ідеї, які знайшли підтримку громади та перемогли в конкурсі «Громадський бюджет – 2021».