• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ДО УВАГИ учасників конкурсу "Громадський бюджет-2018"!

Відповідно до рішення виконкому міської ради від 12.07.2017 №316 "Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2018 році" 13 жовтня 2017 року визначено останнім днем прийому проектів для участі у конкурсі.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ ОСОБЛИВУ УВАГУ, на сьогодні в електронній системі "Громадський проект" (http://gb.kr.gov.ua) подано 16 проектів, але пройшли модерацію лише 7 проектів.

Наголошуємо, що процес модерації проектних пропозицій здійснюється після перевірки документів, поданих у паперовому вигляді, після чого проект допускається до розгляду та повністю доступний для перегляду користувачами в електронній системі "Громадський проект".

Особливу увагу необхідно приділити переліку документів, що мають містити конкурсні пропозиції:

- заява про участь у конкурсі;

- згода на обробку персональних даних;

- проект та кошторис витрат;

- погодження виконкому районної у місті ради та балансоутримувача;

- підтвердження підтримки проекту територіальною громадою міста;

- копію паспорта;

- зобов’язання щодо забезпечення співфінансування проекту або пошуку партнера.

Будьте уважні, при внесенні проекту до електронної системи "Громадський проект" в полі "Бюджет" вноситься сума коштів, яка буде виділятись за рахунок фонду конкурсу (міського бюджету), а не повна вартість проекту. Це важливо в частині сумування проектів за категоріями виходячи із їх розміру.

 

Конкурсні пропозиції подаються авторами за адресою: каб. 428 управління економіки виконкому Криворізької міської ради, пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101, з 8:30 до 17:00 години, обідня перерва з 12:30 до 13:00, українською мовою в паперовому вигляді (2 екземпляри – оригінал та копія) та вносяться авторами до електронної системи "Громадський проект".                   На паперовому носії вони мають бути прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою (у разі наявності).

 

Довідково:

Консультації щодо участі у конкурсі проектів "Громадський бюджет-2018" можна отримати у виконкомі Криворізької міської ради: пл. Молодіжна, 1, каб. 428, 222 (управління економіки виконкому Криворізької міської ради) та у виконкомах районних у місті рад за телефонами:

­   Саксаганський р-н – 64-30-35;

­   Металургійний р-н – 90-67-68;

­   Центрально-Міський р-н – 90-08-30; 

­   Тернівський р-н – 35-03-62;

­   Інгулецький р-н – 21-10-44;

­   Покровський р-н – 440-32-12;

­   Довгинцівський р-н – 71-13-74.

 

Про деталі проведення конкурсу, документи, які необхідно подавати, новини конкурсу, та інше, можна дізнаватися на сайті gb.kr.gov.ua.