• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

29 вересня 2017 року в конференційній залі ДВНЗ "Криворізький національний університет" відбувся тренінг – практикум для громадськості щодо участі у конкурсі "Громадський бюджет - 2018"

Тренінг організовано управлінням економіки виконкому Криворізької міської ради спільно з ГО "Нова енергія" відповідно до Меморандуму про співпрацю між виконкомом Криворізької міської ради та Всеукраїнською громадською організацією "Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень", та в рамках проекту "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

З вступною промовою до учасників заходу звернувся заступник міського голови Андрій Полтавець та наголосив на тому, що Громадський бюджет - це ефективна практика залучення мешканців до активного вирішення проблем міста. Це унікальна можливість реалізувати власні ініціативи за бюджетні кошти. Але не варто забувати, що вирішувати яка ідея для нашого міста найнеобхідніша та найважливіша будуть мешканці Кривого Рогу і їх погляди можуть не збігатись з вашими. У жителів свої пріоритети, вони віддають свої голоси за ті проекти, які вирішують їх найболючіші проблеми.

У тренінгу взяли участь фахівці виконкому міської ради - головні розпорядники коштів міського бюджету, виконкомів районних у місті рад, учасники і переможці попередніх конкурсів та активна громадськість, що планує брати участь у конкурсі "Громадський бюджет-2018".

Олена Агапова, експерт ГО "Нова енергія", розповіла учасникам тренінгу про методи та інструменти залучення громадськості до участі в конкурсі "Громадський бюджет" на етапі їх подачі, голосування та моніторингу за їх реалізацією.

Сергій Омелічкін, керівник субгранту ГО "Нова енергія", ознайомив присутніх з роботою електронної системи Громадський Проект, зокрема, як зареєструватися у системі за допомогою BankID, ПриватБанк, НБУ.

Під час тренінгу заступник начальника управління економіки виконкому Криворізької міської ради Оксана Павлушенко озвучила рекомендації для участі у конкурсі "Громадський бюджет-2018" (вимогами та обмеженнями щодо змісту проектних пропозицій).

Після озвучення рекомендацій для участі в конкурсі, вимог та обмежень щодо змісту проектних пропозицій заступник начальника управління економіки виконкому міськради Павлушенко О.В. нагадала, що термін подання громадських проектів на конкурс "Громадський бюджет-2018" триває до 13 жовтня. Про деталі проведення конкурсу, документи, які необхідно подавати, новини конкурсу та інше, можна дізнаватися на сайті gb.kr.gov.ua.

Друга частина тренінгу пройшла в атмосфері жвавого обговорення умов підготовки проектів (правильності написання, дотримання вимог до змісту згідно Положення та інше).

Важливим аспектом тренінгу для громади міста, стало спільне обговорення питань, вирішення яких можливо шляхом участі в конкурсі проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет".

 

Довідково:

Проекти необхідно подавати в друкованому вигляді до управління економіки виконкому Криворізької міської ради, в робочі дні з 8:30 до 17:00, каб. 428, 222.

В електронному вигляді вносити в електронну систему "Громадський проект" за адресою gb.kr.gov.ua.

За довідками та консультаціями звертатися до виконкомів районних у місті рад за телефонами:

Саксаганський р-н – 64-30-35;   Металургійний р-н – 90-67-68;

Центрально-Міський р-н – 90-08-30;   Тернівський р-н – 35-03-62;

Інгулецький р-н – 21-10-44;   Покровський р-н – 440-32-12;

Довгинцівський р-н – 71-13-74.